Teczka ucznia ze SPE + zaświadczenie

Etap edukacyjny:

• początkujący pedagog szkolny,  zatrudniony w szkole podstawowej.
Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej. Pliki zostały zabezpieczone kodowanymi znakami, które pozwalają na zidentyfikowanie osoby udostępniającej je nielegalnie.
Bezpłatny zestaw materiałów edukacyjnych przygotowany przez www.superkid.pl  dla uczestników szkoleń/kupujących materiały  Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli COS.

, , , , ,

„Teczka” ucznia o specjalnych potrzebach edukacyjnych

to zbiór materiałów szkoleniowych (podstawowych dokumentów) pomocnych w tworzeniu dokumentacji ucznia objętego pomocą ze względu na orzeczenie, opinie oraz wniosek. Dostępne w niej dostosowania wymagań edukacyjnych, dokumentny oraz wskazówki pozwolą na sprawne konstruowanie dokumentacji dziecka i ucznia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Etap edukacyjny:

• dyrektor, nauczyciel, pedagog  w szkole podstawowej.
„Teczka” to zbiór 21 materiałów szkoleniowych, plików w wersji do edycji. Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej. Materiały szkoleniowe dostępne bezpośrednio  po zakupie (opłaceniu),  do pobrania na koncie kupującego na www.cos.edu.pl

W materiałach szkoleniowych znajdziesz następujące wzory dokumentów:

1. Wzór – Arkusz Diagnozy  Dziecka,
  2. Okresowa WOPFU jako ewaluacja podejmowanych działań (wypełniony),
  3. Wzór – Karta pomocy psychologiczno – pedagogicznej,
  4. Protokół z zebrania zespołu do spraw pomocy psychologiczno – pedagogicznej (IPET),
  5. Klasyfikacja uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,
  6. Kwestionariusz wywiadu z rodzicami,
  7. TERAPIA PEDAGOGICZNA – zestaw bibliograficzny- przydatne pozycje do pracy z uczniami ze SPE,
  8. Opis działań do dokumentacji,
  9. Informacja o ustalonych formach objęcia ucznia/uczennicy,
  10. Wniosek o objęcie pomocą psychologiczno-pedagogiczną,
  11. Wskazówki do wywiadu z rodzicami,
  12. Arkusz oceny efektywności udzielanej pomocy psychologiczno – pedagogicznej w szkole,
  13. Okresowa Wielospecjalistyczna Ocena Poziomu Funkcjonowania Ucznia/Uczennicy,
  14. Zawiadomienie IPET,
  15. Dostosowania wymagań edukacyjnych do indywidualnych możliwości rozwojowych i edukacyjnych uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,
  16. IPET- Zespół Aspergera (wypełniony)
  17. IPET – niepełn. intele. w stopniu lekkim(wypełniony)
  18. IPET – wzór druku,
  19. Modyfikacja Indywidualnego Programu Edukacyjno – Terapeutycznego dla ucznia (wypełniony),
  20. Procedura organizowania i udzielania pomocy psychologiczno – pedagogicznej,
  21. WOPFU poprzedzający IPET (wypełniony),

Klauzula informacyjna:

Żaden dokument, nie może być powielany ani rozpowszechniany w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób na jakichkolwiek polach eksploatacji, włącznie z kopiowaniem, fotokopiowaniem i digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie, bez pisemnej zgody Właściciela. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworu w całości lub w części bez zgody Właściciela w innych celach niż niekomercyjne cele prywatne stanowi naruszenie prawa. Wykorzystanie materiałów do celów cytowania jest dozwolone na warunkach i w zakresie określonym przepisami Prawa Autorskiego (Dz.U. z 2006 r. Nr .90, poz. 631), w tym z obowiązkowym podaniem źródła cytatu ( z wyłączeniem osób dokonujących zakupu, do własnego użytku i wykorzystania). Kupujący nie ma prawa do  dalszej odsprzedaży i rozpowszechniania otrzymanych materiałów szkoleniowych).