Szkolenia dla nauczycieli - pytania i odpowiedzi

Data i miejsce urodzenia są obowiązkowe, do wystawienia zaświadczenia zgodnego z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045)

1. Kliknij "Moje konto" - wpisz adres e-mail (login), na który założone jest konto (złożone zamówienie),
2. Kliknij "Nie pamiętasz hasła",
3. Na adres e-mail otrzymasz instrukcję.

Jak najbardziej. Po każdym zakupie nasz nowoczesny system generuje fakturę ( paragon, gdy nie wybierzesz opcji faktury) i wysyła ją na podany przy rejestracji adres e-mail. Jeśli faktura ma być na firmę/instytucję, np. szkoła lub organ prowadzący, to podczas składania zamówienia należy podać nazwę firmy (pod swoim imieniem i nazwiskiem, które będą nanoszone na fakturę) oraz NIP. W takim przypadku należy również zamiast adresu własnego podać adres płatnika ( taka faktura wysyłana jest wyłącznie na wskazany adres e-mail). Poprosimy o sprawdzenie skrzynki Spam, oferty, społeczność, newsletter, powiadomienia, kosz często tam wpadają wiadomości systemowe.

 

Wystawiamy fakturę z odroczonym terminem płatności, wyłącznie dla placówki/organu prowadzącego. Podczas płatności za wybrane szkolenie, należy wybrać z listy "przelew bankowy- płatność odroczona"

Po zakończonym szkoleniu uczestnik szkolenia otrzymuje zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045)

Zgodnie z zapisami Regulamin sklepu internetowego Centrum Organizacji Szkoleń Dorota  Jakubczak, brak możliwości założenia zamówienia bez założenia konta.  Konto jest zakładane automatycznie podczas składania zamówienia. Zobacz §4 pkt 1 Regulaminu sklepu.

Shopping Cart
Przewiń do góry