Szkolenia dla nauczycieli - pytania i odpowiedzi

Data i miejsce urodzenia są obowiązkowe, do wystawienia zaświadczenia zgodnego z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045)

Kliknij, aby zapoznać się z instrukcją udziału w szkoleniu na żywo .

 1. Po zaksięgowaniu wpłaty i zebraniu się minimalnej grupy uczestników, dzień przed szkoleniem otrzymasz link z rejestracją na szkolenie(sprawdź folder spam i inne).
 2. Szkolenie odbywa się za pomocą platformy ClickMeeting. Rekomendowane przeglądarki internetowe: Przeglądarka: Opera, Chrome, Firefox .
 3. Wejdź na stronę www.cos.edu.pl(pkt od 3 -10 dot. dostepu do nagrania, pobrania zaświadczenia i materiałów)
 4. Zaloguj się (dane do logowania otrzymałaś/eś osobnym e-mailem – sprawdź skrzynki Spam, oferty, społeczność, newsletter, kosz często tam wpadają wiadomości systemowe).
 5. Przejdź na Moje konto
 6. Wybrać: Szczegóły konta (jeżeli dane zostały uzupełnione- pominąć 6 i 7).
 7. Przewinąć na dół strony, wybrać datę w formacie: dd.mm.rrrr ( kliknąć w miejsce wpisywania daty, gdy wyświetli się kalendarz, wybrać z kalendarza liczby odpowiadające: dzień, miesiąc i rok urodzenia), użyć strzałek do wyboru własnej daty. Wcisnąć przycisk: Zapisz zmiany
 8. Zaświadczenie do pobrania na www.cos.edu.pl ( Moje konto-Moje certyfikaty/zaświadczenia), po odbyciu się szkolenia
 9. Materiały szkoleniowe (jeżeli są przewidziane): wysyłane po szkoleniu na adres e-mail
 10. Do 7 dni po odbyciu się szkolenia na żywo, masz dostęp do nagrania szkolenia na okres 90 dni ( Moje konto-Moje kursy).
 11. Faktura/paragon wysyłane są na adres e-mail. Sprawdź skrzynki spam, oferty, społeczność, newsletter, kosz często tam wpadają wiadomości systemowe.

Kliknij, aby zapoznać się z instrukcją udziału w szkoleniu online

 1. Wejdź na stronę www.cos.edu.pl
 2. Zaloguj się (dane do logowania otrzymałaś/eś osobnym e-mailem – sprawdź skrzynki Spam, oferty, społeczność, newsletter, kosz często tam wpadają wiadomości systemowe).
 3. Przejdź na Moje konto
 4. W panelu po lewej stronie wybierz Moje kursy
 5. Wybierz interesujące Cię szkolenie, klikając w grafikę szkolenia.
 6. Przewiń stronę na sam dół i wciśnij przycisk Play lub nazwę szkolenia
 7. .Po obejrzeniu nagrania, wciśnij  2 x „ Kliknij, jeżeli skończysz lekcję" , aż zostanie wyświetlony komunikat o przyznaniu i możliwości pobrania zaświadczenia.
 8. Wybrać: Szczegóły konta (jeżeli dane zostały uzupełnione- pominąć 8 i 9).
 9. Przewinąć na dół strony, wybrać datę w formacie: dd.mm.rrrr ( kliknąć w miejsce wpisywania daty, gdy wyświetli się kalendarz, wybrać z kalendarza liczby odpowiadające: dzień, miesiąc i rok urodzenia), użyć strzałek do wyboru własnej daty. 

Wcisnąć przycisk: Zapisz zmiany

 1. Zaświadczenie, do pobrania z poziomu konta uczestnika  - Moje certyfikaty/zaświadczenie, generowane jest po ukończeniu szkolenia 
 2. Materiały z poszczególnych szkoleń w zakładce " Pliki do pobrania"

1. Kliknij "Moje konto" - wpisz adres e-mail (login), na który założone jest konto (złożone zamówienie),
2. Kliknij "Nie pamiętasz hasła",
3. Na adres e-mail otrzymasz instrukcję.

Kliknij, aby zapoznać się z instrukcją, jak pobrać i wydrukować zaświadczenie.

Krok 1. Wejdź na www.cos.edu.pl

Krok 2. Moje konto

Krok 3. Zaloguj się

Krok 4. Wybierz: Szczegóły konta (jeżeli dane zostały uzupełnione- pominąć krok 4 i 5).

Krok 5. Przewiń na dół strony, wybierz datę w formacie: dd.mm.rrrr ( kliknąć w miejsce wpisywania daty, gdy wyświetli się kalendarz, wybrać z kalendarza liczby odpowiadające: dzień, miesiąc i rok urodzenia), użyć strzałek do wyboru własnej daty. 

Wcisnąć przycisk: Zapisz zmiany

Krok 6. Moje certyfikaty/zaświadczenia

 

Jak najbardziej. Po każdym zakupie nasz nowoczesny system generuje fakturę ( paragon, gdy nie wybierzesz opcji faktury) i wysyła ją na podany przy rejestracji adres e-mail. Jeśli faktura ma być na firmę/instytucję, np. szkoła lub organ prowadzący, to podczas składania zamówienia należy podać nazwę firmy (pod swoim imieniem i nazwiskiem, które będą nanoszone na fakturę) oraz NIP. W takim przypadku należy również zamiast adresu własnego podać adres płatnika ( taka faktura wysyłana jest wyłącznie na wskazany adres e-mail). Poprosimy o sprawdzenie skrzynki Spam, oferty, społeczność, newsletter, powiadomienia, kosz często tam wpadają wiadomości systemowe.

 

Wystawiamy fakturę z odroczonym terminem płatności, wyłącznie dla placówki/organu prowadzącego. Podczas płatności za wybrane szkolenie, należy wybrać z listy "przelew bankowy- płatność odroczona"

Po zakończonym szkoleniu uczestnik szkolenia otrzymuje zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045).

Wystawiane przez nas zaświadczenie nie nadaje uprawnień do wykonywania zawodu, nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa do wykonywania zawodu. Potwierdza udział w szkoleniu na żywo / ukończenie szkolenia online oraz uzupełnienie wiedzy i umiejętności. Pracę nad rozwojem własnym uczestnika, co samo w sobie jest wartością i może stanowić przewagę konkurencyjną na rynku pracy.

Zgodnie z zapisami Regulamin sklepu internetowego Centrum Organizacji Szkoleń Dorota  Jakubczak, brak możliwości założenia zamówienia bez założenia konta.  Konto jest zakładane automatycznie podczas składania zamówienia. Zobacz §4 pkt 1 Regulaminu sklepu.

Shopping Cart
Scroll to Top