Szkolenia dla nauczycieli - pytania i odpowiedzi

Data i miejsce urodzenia niezbędne są, do wystawienia zaświadczenia zgodnego z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045)

Jak najbardziej. Po każdym zakupie nasz nowoczesny system generuje fakturę i wysyła ją na podany przy rejestracji adres e-mail. Jeśli faktura ma być na firmę/instytucję, np. szkoła lub organ prowadzący to podczas składania zamówienia nalezy podać nazwę firmy (pod swoim imieniem i nazwiskiem, które będą nanoszone na fakturę) oraz NIP. W takim przypadku należy również zamiast adresu własnego podać adres płatnika. Poprosimy o sprawdzenie skrzynki Spam, oferty, społeczność, newsletter, powiadomienia, kosz często tam wpadają wiadomości systemowe.

Wystawiamy fakturę z odroczonym terminem płatności. Podczas płatności za wybrane szkolenie, należy wybrać z listy „przelew bankowy- płatność odroczona”

Po ukończeniu każdej formy doskonalenia, uczestnik ma możliwość pobrania zaświadczenia w wersji elektronicznej, Moje Konto

1. Kliknij „Moje konto”
wpisz adres e-mail (login), na który założone jest konto
2. Kliknij „Nie pamiętasz hasła”
3. Na adres e-mail otrzymasz instrukcję

Po opłaceniu szkolenia, zaksięgowaniu wpłaty i w momencie zebrania się minimalnej grupy uczestników, otrzymasz link z dostępem do szkolenia. Szkolenie odbędzie się na platformie ClickMeeting.

Konto jest zakładane automatycznie podczas składania zamówienia.

Zobacz §4 pkt 1 Regulaminu sklepu.

Shopping Cart
Przewiń do góry