Szkolenia dla nauczycieli - Centrum pomocy

Data i miejsce urodzenia są obowiązkowe, do wystawienia zaświadczenia zgodnego z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045)

Kliknij, aby zapoznać się z instrukcją udziału w szkoleniu na żywo .

  1. Po zaksięgowaniu wpłaty i zebraniu się minimalnej grupy uczestników, dzień przed szkoleniem otrzymasz link z rejestracją na szkolenie(sprawdź folder spam i inne).
  2. Szkolenie odbywa się za pomocą platformy ClickMeeting. Rekomendowane przeglądarki internetowe: Przeglądarka: Opera, Chrome, Firefox .
  3. Zdążają się sytuacje, że poczta elektroniczna nie współpracuje prawidłowo z platformą Clickmeeting i uczestnik może nie otrzymywać e-mail z linkiem do szkolenia. Nie ma to jednak wpływu na późniejsze uczestnictwo.  Jeżeli nie otrzymasz linku do szkolenia (  standardowo wysyłany jest 1 dzień przed szkoleniem), zgłoś nam pisząc na adres biuro@cos.edu.pl.

  Instrukcja dostępu do nagrania i zaświadczenia

  Twoje konto na platformie www.cos.edu.pl zostało utworzone automatycznie, podczas składania zamówienia.

  Twoja nazwa użytkownika (login) to Twój adres e-mail, hasło utworzyłaś/eś podczas składania zamówienia, a gdy nie pamiętasz wybierz ” Nie pamiętasz hasła? i utwórz ponownie

  1. Zaloguj
  2. Przejdź na Moje konto
  3. Wybrać: Szczegóły konta (jeżeli dane zostały uzupełnione – pominąć ).
  4. Przewinąć na dół strony, wybrać datę w formacie: dd.mm.rrrr ( kliknąć w miejsce wpisywania daty, gdy wyświetli się kalendarz, wybrać z kalendarza liczby odpowiadające: dzień, miesiąc i rok urodzenia), użyć strzałek do wyboru własnej daty. Wcisnąć przycisk: Zapisz zmiany
  5. Zaświadczenie do pobrania na www.cos.edu.pl ( Moje konto-Moje certyfikaty/zaświadczenia), po odbyciu się szkolenia: WAŻNE: zaświadczenie dostępne na koncie użytkownika do 12 m-cy od udziału w szkoleniu)
  6. Materiały szkoleniowe (jeżeli są przewidziane): wysyłane po szkoleniu na adres e-mail
  7. Do 7 dni po odbyciu się szkolenia na żywo, masz dostęp do nagrania szkolenia na okres 90 dni ( Moje konto-Moje kursy).
  8. Rachunek wysyłany jest na adres e-mail. Sprawdź skrzynki spam, oferty, społeczność, newsletter, kosz często tam wpadają wiadomości systemowe.

Twoje konto na platformie www.cos.edu.pl zostało utworzone automatycznie, podczas składania zamówienia.

Twoja nazwa użytkownika (login) to Twój adres e-mail, hasło utworzyłaś/eś podczas składania zamówienia, a gdy nie pamiętasz wybierz ” Nie pamiętasz hasła? i utwórz ponownie

Kliknij, aby zapoznać się z instrukcją udziału w szkoleniu online

  1. Wejdź na stronę www.cos.edu.pl
  2. Zaloguj się
  3. W panelu po lewej stronie wybierz Moje kursy
  4. Wybierz interesujące Cię szkolenie, klikając w grafikę szkolenia.
  5. Przewiń stronę na sam dół i wciśnij przycisk Play lub nazwę szkolenia
  6. .Po obejrzeniu nagrania, wciśnij  2 x „ Kliknij, jeżeli skończysz lekcję” , aż zostanie wyświetlony komunikat o przyznaniu i możliwości pobrania zaświadczenia.
  7. Wybrać: Szczegóły konta (jeżeli dane zostały uzupełnione- pominąć 7 i 8).
  8. Przewinąć na dół strony, wybrać datę w formacie: dd.mm.rrrr ( kliknąć w miejsce wpisywania daty, gdy wyświetli się kalendarz, wybrać z kalendarza liczby odpowiadające: dzień, miesiąc i rok urodzenia), użyć strzałek do wyboru własnej daty. 

  Wcisnąć przycisk: Zapisz zmiany

  9. Zaświadczenie, do pobrania z poziomu konta uczestnika  – Moje certyfikaty/zaświadczenie, generowane jest po ukończeniu szkolenia 

  1. Materiały z poszczególnych szkoleń w zakładce ” Pliki do pobrania”

1. Kliknij „Moje konto” – wpisz adres e-mail (login), na który założone jest konto (złożone zamówienie),
2. Kliknij „Nie pamiętasz hasła”,
3. Na adres e-mail otrzymasz instrukcję.

Kliknij, aby zapoznać się z instrukcją, jak pobrać i wydrukować zaświadczenie.

Krok 1. Wejdź na www.cos.edu.pl

Krok 2. Moje konto

Krok 3. Zaloguj się

Krok 4. Wybierz: Szczegóły konta (jeżeli dane zostały uzupełnione- pominąć krok 4 i 5).

Krok 5. Przewiń na dół strony, wybierz datę w formacie: dd.mm.rrrr ( kliknąć w miejsce wpisywania daty, gdy wyświetli się kalendarz, wybrać z kalendarza liczby odpowiadające: dzień, miesiąc i rok urodzenia), użyć strzałek do wyboru własnej daty. 

Wcisnąć przycisk: Zapisz zmiany

Krok 6. Moje certyfikaty/zaświadczenia

 

Jak najbardziej. Po każdym zakupie nasz nowoczesny system generuje rachunek i wysyła go na podany przy rejestracji adres e-mail. Jeśli rachunek ma być na firmę/instytucję, np. szkoła lub organ prowadzący, to podczas składania zamówienia należy podać nazwę firmy (pod swoim imieniem i nazwiskiem, które będą nanoszone na rachunek) oraz NIP. W takim przypadku należy również zamiast adresu własnego podać adres płatnika ( taki rachunek wysyłany jest wyłącznie na wskazany adres e-mail). Poprosimy o sprawdzenie skrzynki Spam, oferty, społeczność, newsletter, powiadomienia, kosz często tam wpadają wiadomości systemowe.

Wystawiamy rachunek  z odroczonym terminem płatności, wyłącznie dla placówki/organu prowadzącego. Podczas płatności za wybrane szkolenie, należy wybrać z listy „przelew bankowy- płatność odroczona”

COS nowe ZASWIADCZENIEPo zakończonym szkoleniu uczestnik szkolenia otrzymuje zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045).

Wystawiane przez nas zaświadczenie nie nadaje uprawnień do wykonywania zawodu, nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa do wykonywania zawodu. Potwierdza udział w szkoleniu na żywo / ukończenie szkolenia offline oraz uzupełnienie wiedzy, umiejętności przydatnym do awansu zawodowego lub potwierdzenia określonych umiejętności

Zgodnie z zapisami Regulamin sklepu internetowego Centrum Organizacji Szkoleń Dorota  Jakubczak, brak możliwości założenia zamówienia bez założenia konta.  Konto jest zakładane automatycznie podczas składania zamówienia. Zobacz §4 pkt 1 Regulaminu sklepu.

Shopping Cart
Scroll to Top