Praca z uczniem z zaburzeniami emocji

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045) zobacz wzór

Data: 23.11.2021 r.  g. 17:00

Po opłaceniu szkolenia i zaksięgowaniu wpłaty i w momencie zebrania się minimalnej grupy uczestników otrzymasz link z dostępem do szkolenia. Szkolenie odbędzie się na platformie ClickMeeting.

Kliknij, aby  zapoznać się z instrukcją udziału w szkoleniu.

Serdecznie prosimy o wyrażenie opinii o szkoleniu, poprzez wypełnienie ankiety.

SKU: praca-z-uczniem-z-zaburzeniami-emocji-gotowe-wskazowki Kategoria: Tagi: , Kurs: Praca z uczniem z zaburzeniami

90-minutowe szkolenie NA ŻYWO! Szkolenie dla nauczycieli w Centrum Organizacji Szkoleń  (Dz. U. z 2019 poz. 1045) ! Uczestnicy otrzymają także gotowe wskazówki i inspiracje do pracy poparte wiedzą i doświadczeniem przekazanym podczas szkolenia.

Szkolenie dla nauczycieli

„Praca z uczniem z zaburzeniami emocji – Gotowe wskazówki”

Data szkolenia 23.11.2021 godzina 17:00 – 18:30

Praca z uczniem z zaburzeniami emocji – opis szkolenia

Szkolenie jest swoistym wyposażeniem nauczycieli, pedagogów, wychowawców w umiejętności udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom z problemami emocjonalnymi i zaburzeniami zachowania na poziomie szkoły  podstawowej i przedszkola.

Program i korzyści ze szkolenia dla nauczycieli „Praca z uczniem z zaburzeniami emocji – Gotowe wskazówki”

1. Przyczyny zachowań trudnych,
  2. Kierunki pracy z dzieckiem z zaburzeniami emocji,
  3. Komunikacja jako klucz,
  4. Planowanie działań wspierających,
  5. Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne jako forma pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
Korzyści dla uczestnika

Spotkanie pomoże nauczycielom, wychowawcom, terapeutom, rodzicom w podejmowaniu działań zaradczych oraz udzielaniu wsparcia dla dzieci z zaburzeniami zachowania i emocji.

Uczestnicy szkolenia
  1. Poznają podłoże zachowań trudnych
  2. Nauczą się udziela wsparcia
  3. Wzmocnią kompetencje w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej
  4. Otrzymają gotowe inspiracje, materiały do pracy z uczniami z zaburzeniami emocji.
  • Dla wszystkich nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej,
  • Dla pedagogów,
  • Dla nauczycieli,
  • Dla wychowawców.

Angelika Perdek – Chabinowska

Angelika Perdek Chabinowska

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Praca z uczniem z zaburzeniami emocji”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.