WOPFU – kiedy piszemy, dlaczego i komu?

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045) zobacz wzór

Nagranie szkolenia z dn. 26.08.2021 r.

Kliknij, aby  zapoznać się z instrukcją udziału w szkoleniu.

SKU: wopfu-kiedy-piszemy-dlaczego-i-komu Kategoria: Kurs: WOPFU – kiedy piszemy, dlaczego i komu?

2-godziny dydaktyczne szkolenia online w Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest zaświadczeniem zgodnym, z rozporządzeniem MEN w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), a także dostępem do nagrania oraz materiałów w PDF (skrypt do szkolenia), przykładowy wzór WOPFU.

„WOPFU – kiedy piszemy, dlaczego i komu?

Szkolenie online  dla nauczycieli, pedagogów, rodziców, opiekunów!

Nagranie szkolenie z dn. 26.08.2021 r.

Przygotowanie WOPFU dla dziecka/ucznia z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego – jak to zrobić dobrze?

Opis szkolenia online

Celem jest zapoznanie słuchaczy, w jaki sposób i kiedy przygotować WOPFU, kiedy przeprowadzać diagnozę oraz w jakiej formie opracowywać wymaganą dokumentację.

Program szkolenia :

• WOPFU w świetle prawa oświatowego – obowiązki i zadania dyrektora, nauczycieli, specjalistów
  • WOPFU – zasady opracowania, metody zbierania danych.
  • Planowanie diagnozy i jej przeprowadzenie.
  • Redagowanie WOPFU po diagnozie – aspekt praktyczny.
  • Wykorzystanie WOPFU w IPET.

Korzyści ze szkolenia w Centrum Organizacji Szkoleń

• Poznasz obowiązki i zadania dyrektora, nauczycieli, specjalistów w przygotowywaniu WOPFU.
  • Nauczysz się pisania WOPFU zgodnie z przeprowadzoną diagnozą dziecka/ucznia.
  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie oceny efektywności pomocy psychologiczno-pedagogicznej dziecka/ucznia z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.
  • Otrzymają edytowalny wzór WOPFU.

Dla kogo szkolenie:

• dyrektorów,
  • nauczycieli przedszkolnych
  • rodziców – zainteresowanych niekonwencjonalnym podejściem do nauczania.

Serdecznie porosimy o wyrażenie opinii o szkoleniu, poprzez wypełnienie ankiety.

dr Amelia Dziurda-Multan

–polonistka, logopeda, surdopedagog, oligofrenopedagog, terapeuta Integracji Sensorycznej, absolwentka kursu mistrzowskiego Metody Fonogestów, studiów z emisji głosu oraz rewalidacji i edukacji osób ze spektrum autyzmu. Wykładowca akademicki i trener, autorka artykułów i publikacji naukowych z zakresu pedagogiki specjalnej. Na co dzień pracuje w szkole ogólnodostępnej. Miłośniczka jazdy na rowerze i wędrówek po Roztoczu.