Dostęp dla placówki

- całego Twojego zespołu nauczycieli
1200 1 miesiąc
 • Zaświadzenie po każdym szkoleniu
 • Nagrania dostępne miesiąc
 • Materiały PDF i Word
 • Brak limitu ilości odtwarzania nagrania

Dostęp dla placówki

- całego Twojego zespołu nauczycieli
1900 2 miesiące
 • Zaświadzenie po każdym szkoleniu
 • Nagrania dostępne 2 miesiące
 • Materiały PDF i Word
 • Brak limitu ilości odtwarzania nagrania

Dostęp dla placówki

- całego Twojego zespołu nauczycieli
2400 3 miesiące
 • Zaświadzenie po każdym szkoleniu
 • Nagrania dostępne 3 miesiące
 • Materiały PDF i Word
 • Brak limitu ilości odtwarzania nagrania

 

 

 

* dostęp dla dla placówki, nie jest objęty Kuponami promocyjnymi. Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli COS, posiada Akredytację Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty. Wystawiamy fakturę na osobę prywatną oraz organ prowadzący/placówkę, również z odroczonym terminem płatności. 

Twoja placówka płaci tylko raz i Twój zespół zyskuje szkolenia i materiały.

W ramach dostępu do platformy, czekają na nauczyciela szkolenia online (nagrania) z zaświadczeniami zgodnymi z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045) oraz materiały dydaktyczne.

Możesz również wykupić pojedyncze szkolenie, z dostępem dla całego zespołu nauczycieli ! ! !

Dlaczego szkolenia online dla nauczycieli są doskonałym pomysłem?

Głównym atutem, jaki posiadają szkolenia online dla nauczycieli jest to, że można skorzystać z nich w każdej chwili, z dowolnego miejsca. Jest to bardzo wygodne i sprawia, że szkolenia przeprowadzane przez internet stają się coraz popularniejsze i coraz bardziej wypierają standardowe metody nauczania. Na pewno będzie to też świetna opcja dla zabieganych nauczycieli, którzy takie szkolenie woleliby przeprowadzić w weekend.

 

Dla placówek, które kupią dostęp do platformy, czeka sporo korzyści:

 

Szkolenia dla nauczycieli online – do kogo są one kierowane?

Do kogo w głównej mierze kierowane są dostępne szkolenia dla nauczycieli online? Z całą pewnością do każdego, kto pracuje z dziećmi, oraz młodzieżą. Nie są one przeznaczone jedynie dla jednej, konkretnej, zamkniętej grupy, w związku z czym szkolenia przewidziane są dla nauczycieli w każdym wieku, niezależnie od długości stażu zawodowego. Warto skorzystać z nich na każdym etapie swojej nauczycielskiej kariery, ponieważ umiejętności, jakie można dzięki nim osiągnąć, są bardzo ważne. Takie szkolenia będą też istotne w przypadku nauczycieli, którzy chcą zmienić placówkę, albo rozpocząć działalność indywidualną. Będą bowiem potwierdzeniem ich kompetencji.

Zobacz kilka wybranych szkoleń online, dostępnych w ramach dostępu dla placówki

Na jakie szkolenia dla nauczycieli online z certyfikatem warto się zapisać?

Przeglądając ofertę szkoleń, można szybko zauważyć, jak wiele jest tych opcji. Szkolenia dla nauczycieli online z certyfikatem są dostępne w wielu kategoriach. Są to na przykład szkolenia z asertywności, zarządzania dokumentami, czy też szkolenia z pracy z dziećmi i młodzieżą z różnymi zaburzeniami rozwojowymi. W ten sposób nauczyciel ma szanse sprawdzić się w nowych sytuacjach, a także zdobyć wiedzę niezbędną do tego, aby wiedział, w jaki sposób sobie z nimi radził. Na pewno istotne będą też szkolenia, z lepszego rozumienia i porozumiewania się z uczniami, nawet tymi, którzy na pierwszy rzut oka wydają się trudną młodzieżą. Certyfikat natomiast jest najlepszym dowodem zdania kursu.

Shopping Cart
Przewiń do góry