Proste eksperymenty na zajęciach

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045) zobacz wzór

Data: 09.11.2021 r. g.17:00

Kliknij, aby  zapoznać się z instrukcją udziału w szkoleniu.

Serdecznie prosimy o wyrażenie opinii o szkoleniu, poprzez wypełnienie ankiety.

SKU: proste-eksperymenty-na-zajeciach-w-przedszkolu Kategoria: Tagi: , Kurs: Proste eksperymenty na zajęciach

60-minutowe szkolenie na żywo z 30-minutową sesją Q&A!  w Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045)

Szkolenie dla nauczycieli

Proste eksperymenty na zajęciach w przedszkolu i klasach I-III

60 minut instruktażu + 30 minut sesji Pytań i Odpowiedzi!

Data szkolenia 09.11.2021 r. g.17:00

Proste eksperymenty na zajęciach w przedszkolu – opis szkolenia

Szkolenie wprowadza nauczycieli w wykorzystanie metody eksperymentu w pracy z najmłodszymi.

Program i korzyści ze szkolenia dla nauczycieli „Proste eksperymenty na zajęciach w przedszkolu”

Spotkanie pozwoli nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej na atrakcyjne prowadzenie zajęć z zakresu edukacji przyrodniczej, społecznej i innych z wykorzystaniem prostych eksperymentów  doświadczeń.

1. Metoda eksperymentu w pracy z najmłodszymi
  2. Rodzaje eksperymentów
  3. Przykłady eksperymentów w pracy z najmłodszymi
  4. Niezbędne środki dydaktyczne
  5. Ćwiczenia
Korzyści dla uczestnika

Uczestnicy szkolenia:
1. Poznają metodę eksperymentu
2. Nauczą się prowadzić proste doświadczenia
3. Wzmocnią kompetencje w zakresie uatrakcyjniania zajęć
4. Otrzymają gotowe pomysły do pracy.

• Dla wszystkich nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej,
  • Dla pedagogów,
  • Dla nauczycieli prowadzących zajęcia korekcyjno-kompensacyjne,

Angelika Perdek – Chabinowska

Angelika Perdek Chabinowska

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.