Pozytywna dyscyplina w praktyce

3-godziny dydaktyczne szkolenia na żywo w Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest certyfikatem, a także dostępem do nagrania.

Szkolenie w dniu 06.10.2021 r. g. 17:00

Kliknij, aby zapoznać się z instrukcją szkoleń na żywo.
.

„Pozytywna dyscyplina w praktyce. Niegrzeczne dzieci nie istnieją

Szkolenie na żywo dla nauczycieli, pedagogów, rodziców, opiekunów!

Szkolenie w dniu 06.10.2021 r. g. 17:00 – 19:15

W trakcie szklenia dowiesz się , jak dzięki podejściu Pozytywnej Dyscypliny i narzędziom, które proponuje, oraz wiedzy na temat przyczyn niewłaściwych zachowań, skutecznie zachęcać dzieci do współpracy.

Opis szkolenia na żywo

Dowiesz się, co kryje się za „niegrzecznym” zachowaniem dzieci, takim jak agresja, wpadanie w złość, brak współpracy, zniechęcenie, nadmierna uwaga lub potrzeba władzy,  i jak sobie z nim i radzić.

Szkolenie dostarczy  Ci  wiedzę nt.  Pozytywnej Dyscypliny – skutecznego, empatycznego, pełnego szacunku podejścia do nauczania, wychowania i rodzicielstwa oraz praktycznych narzędzi do pracy z dziećmi – w przedszkolach i szkołach.

Korzyści ze szkolenia w Centrum Organizacji Szkoleń

• Poznasz założenia  Pozytywnej Dyscypliny i jej praktyczne narzędzia,
  • Nauczysz się ,z czego wynika niegrzeczne zachowanie, skąd się bierze złość i jaki ma nią wpływ budowa naszego mózgu, jak budować skuteczne komunikaty, pełne empatii, zrozumienia i wsparcia.
  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie,
  • asertywnej postawy dorosłego– uprzejmej i stanowczej w tym samym czasie,
  •  Otrzymasz… inspirację, wsparcie i praktyczne pomysły oraz materiały jak to się odnosi do wymagań pracy przedszkola, placówki; PP, innych dokumentów,

• Wychowawcy klas,
  • Pedagodzy szkolni,
  • Wszyscy nauczyciele pracujący z uczniem i młodzieżą,
  • rodzice, opiekunowie,
Kliknij, aby zapoznać się z instrukcją szkoleń na żywo.

Olga Pośpiech

Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla nauczycieli przedszkolnych i szkolnych oraz rodziców. Od 3 lat organizuje warsztaty i szkolenia. Pedagog. Wiedzę i doświadczenie zdobywała będąc przez 6 lat dyrektorką Niepublicznego Przedszkola Neo Montessori Kids w Częstochowie. Absolwentka rocznego kursu nt. pedagogiki Marii Montessori dla przedszkoli.  Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii, komunikacji i rozwoju osobistego. Mama dwóch chłopców w wieku szkolnym, praktykująca Pozytywną Dyscyplinę od ponad 4 lat