fbpx

Pozytywna dyscyplina w praktyce

Nagranie szkolenia.

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045) zobacz wzór

 

Kliknij, aby  zapoznać się z instrukcją udziału w szkoleniu.

77,00 

Brak w magazynie

3-godziny dydaktyczne szkolenia online w Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem, a także dostępem do nagrania.

„Pozytywna dyscyplina w praktyce. Niegrzeczne dzieci nie istnieją

Szkolenie online dla nauczycieli, pedagogów, rodziców, opiekunów!

Nagranie szkolenia.

W trakcie szklenia dowiesz się , jak dzięki podejściu Pozytywnej Dyscypliny i narzędziom, które proponuje, oraz wiedzy na temat przyczyn niewłaściwych zachowań, skutecznie zachęcać dzieci do współpracy.

Opis szkolenia online

Dowiesz się, co kryje się za „niegrzecznym” zachowaniem dzieci, takim jak agresja, wpadanie w złość, brak współpracy, zniechęcenie, nadmierna uwaga lub potrzeba władzy,  i jak sobie z nim i radzić.

Szkolenie dostarczy  Ci  wiedzę nt.  Pozytywnej Dyscypliny – skutecznego, empatycznego, pełnego szacunku podejścia do nauczania, wychowania i rodzicielstwa oraz praktycznych narzędzi do pracy z dziećmi – w przedszkolach i szkołach.

Korzyści ze szkolenia w Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS

  • Poznasz założenia  Pozytywnej Dyscypliny i jej praktyczne narzędzia,
  • Nauczysz się ,z czego wynika niegrzeczne zachowanie, skąd się bierze złość i jaki ma nią wpływ budowa naszego mózgu, jak budować skuteczne komunikaty, pełne empatii, zrozumienia i wsparcia.
  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie,
  • asertywnej postawy dorosłego– uprzejmej i stanowczej w tym samym czasie, 
  •  Otrzymasz… inspirację, wsparcie i praktyczne pomysły oraz materiały jak to się odnosi do wymagań pracy przedszkola, placówki; PP, innych dokumentów,

Dla kogo jest to szkolenie

  • Wychowawcy klas,
  • Pedagodzy szkolni,
  • Wszyscy nauczyciele pracujący z uczniem i młodzieżą,
  • rodzice, opiekunowie,
Prowadzący

Olga Pośpiech

Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla nauczycieli przedszkolnych i szkolnych oraz rodziców. Od 3 lat organizuje warsztaty i szkolenia. Pedagog. Wiedzę i doświadczenie zdobywała będąc przez 6 lat dyrektorką Niepublicznego Przedszkola Neo Montessori Kids w Częstochowie. Absolwentka rocznego kursu nt. pedagogiki Marii Montessori dla przedszkoli.  Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii, komunikacji i rozwoju osobistego. Mama dwóch chłopców w wieku szkolnym, praktykująca Pozytywną Dyscyplinę od ponad 4 lat

 

 

 

Shopping Cart
Przewiń do góry