Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna. Instruktaż dla nauczycieli już 08.12.2021 godz. 17:00 ! Potężna dawka wiedzy i materiałów dodatkowych z certyfikatem!

Kliknij, aby zapoznać się z instrukcją szkolenia na żywo.

SKU: pomoc-psychologiczno-pedagogiczna-instruktaz-dla-nauczycieli-2021 Kategoria: Tagi: , Kurs: Pomoc psychologiczno-pedagogiczna. Instruktaż dla nauczycieli

60-minutowe szkolenie na żywo z 30-minutową sesją Q&A  szkolenie Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest certyfikatem, a także dostępem do nagrania i dodatkowych materiałów, takimi jak: wzory dokumentów – Karta PPP, arkusz ewaluacji udzielanej PPP, IPET, AOWPFU, przykładowe zapisy do IPET, dostosowania wymagań edukacyjnych dla poszczególnych dysharmonii.

Szkolenie dla nauczycieli

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna. Instruktaż dla nauczycieli”

Instruktaż + 30 minut sesji Pytań i Odpowiedzi na żywo!

Data szkolenia 08.12.2021

Opis szkolenia

Szkolenie jest wsparciem nauczycieli w zakresie udzielania i prowadzenia dokumentacji z zakresu pomocy psychologiczno- pedagogicznej. Wprowadzeniem w obowiązujące przepisy oraz obligatoryjne zadania nauczycieli w tym zakresie.

Program i korzyści ze szkolenia dla nauczycieli „Pomoc psychologiczno-pedagogiczna. Instruktaż dla nauczycieli”

Spotkanie ma formę wykładu i warsztatu polegającego na analizie form wsparcia pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole i przedszkolu, dokumentacji ucznia obojętnego pomocą oraz zadań nauczycieli.

1. Pomoc psychologiczno-pedagogiczna – podstawy prawne
  2. Zadania nauczycieli w zakresie pomocy PP
  3. Uczeń ze SPE- klasyfikacja
  4. Formy pomocy psychologiczno-pedagogicznej
  5. Wsparcie rodziców i uczniów
  6. Dokumentacja PPP
  7. IPET, WOPFU- dziecko z orzeczeniem
  8. Karta PPP- dziecko z opinią
  9. Ewaluacja PPP
  • Dla wszystkich zainteresowanych nauczycieli,
  • Dla pedagogów,
  • Dla nauczycieli prowadzących zajęcia korekcyjno-kompensacyjne,

Angelika Perdek – Chabinowska

Angelika Perdek Chabinowska

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pomoc psychologiczno-pedagogiczna”

Twój adres email nie zostanie opublikowany.