Podsumowanie roku szkolnego – dokumentacja

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045).

Priorytet MEN: Podnoszenie jakości edukacji poprzez działania uwzględniające zróżnicowane potrzeby rozwojowe i edukacyjne wszystkich uczniów.

77,00 

Brak w magazynie

60-minutowe szkolenie online w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045) , a także dostępem do nagrania na okres 3 m-cy i materiałów.

Nagranie  szkolenia: 02.06.2022r. 

Podsumowanie roku szkolnego dokumentacja nauczyciela. Obowiązkowe wpisy i zadania

Program szkolenia:

  • Obowiązki wychowawcy klasy,
  • Dokumentacja wychowawcy klasy,
  • Dokumentacja uczniów – w tym uczniów ze SPE,
  • Sprawozdania, analiza działań.

Opis szkolenia:

Szkolenie jest wsparciem dla wychowawców w zakresie prowadzenia dokumentacji mającej na celu podsumowanie roku szkolnego. Na szkoleniu zostaną przeanalizowane obowiązujące przepisy oraz wskazania w zakresie dokumentacji wychowawcy na koniec roku szkolnego. Na szkoleniu zostaną przeanalizowane obowiązujące przepisy oraz wskazania w zakresie dokumentacji wychowawcy na koniec roku szkolnego.

 

Korzyści dla uczestnika szkolenia w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS:

  • Poznasz obowiązujące przepisy
  • Nauczysz się sprawnie konstruować niezbędną dokumentację wychowawcy
  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie działań wspierających klasę
  • Otrzyma gotowe wzory dokumentów

Dla kogo jest to szkolenie:

  • Wychowawców uczniów, w tym uczniów ze SPE,
  • Nauczycieli,

Po opłaceniu szkolenia i zaksięgowaniu wpłaty i w momencie zebrania się minimalnej grupy uczestników otrzymasz link z dostępem do szkolenia. Szkolenie odbędzie się na platformie ClickMeeting.

Prowadza
Angelika Perdek-ChabinowskaAngelika Perdek-Chabinowska
Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno–pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli.
Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.
Shopping Cart
Przewiń do góry