Pakiet szkoleniowy – 3 szkolenia:Gdy kary i nagrody nie działają, Asertywny nauczyciel,Niegrzeczne dzieci nie istnieją

Pakiet składa się z:

  • 3 imiennych zaświadczeń uczestnika szkolenia (format .pdf, do wydruku),
  • 3 miesięcznego dostępu do 3 szkoleń: Gdy kary i nagrody nie działają. Co zamiast kija i marchewki?   Pozytywna Dyscyplina, Asertywny nauczyciel, Niegrzeczne dzieci nie istnieją,
  • Notatka wizualna, ze szkoleń:  Asertywny nauczyciel, Gdy kary nie działają,
  • Worbook z w/w szkoleń.

250,00 

Availability: Na stanie

SKU: pd-3-pakiet Kategoria: Członkostwo: PD – pakiet 3 szkoleń

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

  • W jakiej formie otrzymam zaświadczenie? Imienne zaświadczenie w formacie PDF, do wydruku. Do odbioru z poziomu panelu uczestnika, po zalogowaniu się na Moje konto na www.cos.edu.pl 
  • Czy na zaświadczeniu jest podana forma szkolenia? Na dokumencie nie nadmieniamy o formule szkolenia on-line.

Gdy kary i nagrody nie działają. Co zamiast kija i marchewki?   Pozytywna Dyscyplina

Opis szkolenia

W trakcie szkolenia dowiesz się , jak dzięki podejściu Pozytywnej Dyscypliny i narzędziom, które proponuje, oraz wiedzy na temat przyczyn niewłaściwych zachowań, skutecznie zachęcać dzieci do współpracy przy jednoczesnej rezygnacji ze stosowania kar i nagród.

Asertywny nauczyciel
jak być stanowczym i uprzejmym w tym samym czasie?Pozytywna Dyscyplina

Opis szkolenia online

„Jak być asertywnym nauczycielem – stanowczym i uprzejmym w tym samym czasie?  Pozytywna Dyscyplina dla nauczycieli szkolnych i przedszkolnych” – W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak dzięki podejściu Pozytywnej Dyscypliny, jej narzędziom i komunikatom, które proponuje, skutecznie zachęcać dzieci do współpracy, biorąc pod uwagę potrzeby dorosłych, dzieci i wymogi danej sytuacji.

Szkolenie online dostarczy uczestnikom wiedzy nt.  Pozytywnej Dyscypliny – skutecznego, empatycznego, pełnego szacunku podejścia do nauczania, wychowania i rodzicielstwa oraz przykładowych narzędzi do pracy z dziećmi – w przedszkolach i szkołach. Uczestnicy dowiedzą się, jak zachęcać dzieci do współpracy przy pomocy asertywnych komunikatów.

Pozytywna dyscyplina w praktyce. Niegrzeczne dzieci nie istnieją.

Opis szkolenia

Dowiesz się, co kryje się za „niegrzecznym” zachowaniem dzieci, takim jak agresja, wpadanie w złość, brak współpracy, zniechęcenie, nadmierna uwaga lub potrzeba władzy,  i jak sobie z nim i radzić.

Szkolenie dostarczy  Ci  wiedzę nt.  Pozytywnej Dyscypliny – skutecznego, empatycznego, pełnego szacunku podejścia do nauczania, wychowania i rodzicielstwa oraz praktycznych narzędzi do pracy z dziećmi – w przedszkolach i szkołach.

Prowadząca

Olga Pośpiech

Od ponad 4 lat wspiera rodziców i nauczycieli, pomagając im budować wartościowe relacje z dziećmi, ucząc empatycznej komunikacji i skutecznej współpracy. W swojej pracy wykorzystuje narzędzia Pozytywnej Dyscypliny (jest certyfikowaną edukatorką tego podejścia), założenia pedagogiki Marii Montessori(ukończyła roczny kurs montessoriańskiej pedagogiki przedszkolnej) i rodzicielstwa bliskości. Dzieli się także swoim 6-letnim doświadczeniem, zdobytym na stanowisku dyrektorki niepublicznego przedszkola Montessori. Prowadzi zarówno warsztaty dla rodziców, jak i szkolenia dla rad pedagogicznych. Lubi czytać, przede wszystkim książki o rodzicielstwie i rozwoju osobistym. Prywatnie jest mamą dwóch synów (10 i 12 lat).

Shopping Cart
Scroll to Top