O ADHD, temperamentach i stylach komunikacji

SZKOLENIE NA SZCZYTNY CEL !!!

 Wpłać dowolną kwotę bezpośrednio  na konto fundacji JIM: 23 1030 1508 0000 0008 1718 0035

 Z dopiskiem

#321 Jakub i Michał (Bracia) Waszak

Rekomendowana kwota wpłaty od 10 zł.

Podczas składania zamówienia nie płacisz.

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045).

0,00 

Availability: Brak w magazynie

2 – godziny dydaktyczne Szkolenia na żywo w Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, a także dostępem do nagrania.

„O ADHD, temperamentach i stylach komunikacji,

na przykładzie Kubusia Puchatka i przyjaciół ze Stumilowego Lasu?

Szkolenie na żywo dla nauczycieli!

Data: 12.01.2022 r. g.19:00

Webinar z dużym ładunkiem humoru, ale też z konkretną zawartością merytoryczną, a co najważniejsze – Ma szczytny cel !!!Wspomagamy Fundację JiM, wspierającą dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi.

Książeczka o sympatycznym misiu, jak się okazuje, jest wielowarstwowa, a ekipę ze Stumilowego Lasu można scharakteryzować (żeby nie powiedzieć- zdiagnozować) na różnych płaszczyznach.

Z całą pewnością zawarte treści przydadzą się osobom wspierającym rozwój, a lekkostrawna forma ułatwi  wysłuchanie. Czyli wszyscy razem zrealizujemy hasło „Przez rozrywkę do wiedzy

WAŻNE: Opłatę za szkolnie należy dokonywać w dowolnej kwocie bezpośrednio  na konto fundacji JIM:
23 1030 1508 0000 0008 1718 0035, Z dopiskiem #321 Jakub i Michał (Bracia) Waszak
Rekomendowana kwota wpłaty od 10 zł.
Biorąc udział w szkoleniu wspierasz Kubę i Michała podopiecznych fundacji JiM, oto ich kilka słów osobie:
WITAM!J

Jestem Kubuś, a to mój młodszy braciszek Michaś. Mieszkamy w Zakrzewie. Bardzo się kochamy i lubimy się razem bawić. Właściwie to bawię się tylko z Michałkiem, bo innych dzieci trochę się boję i nie potrafię z nimi rozmawiać. Kiedyś usłyszałem, że to wszystko przez to, że ja i Michałek mamy AUTYZM. Nie wiem dokładnie, co to takiego, ale nasza mama powiedziała, że zrobi wszystko, żeby nas z tego wyciągnąć. Michałek dodatkowo urodził się z ZESPOŁEM DOWNA i szeregiem wad wrodzonych. Ma problemy z poruszaniem się i nie umie mówić, ale świetnie komunikuje się z nami za pomocą symboli ACC – jest też ekspertem od komputera. Ja dodatkowo choruję na padaczkę i mam astmę oskrzelową. Odkąd pamiętam, ciągle jeździmy do różnych lekarzy. Codziennie po szkole mamy zajęcia terapeutyczne i rehabilitacyjne. To wszystko jest bardzo kosztowne. Dlatego, jeśli chcieliby Państwo nam pomóc, to przekażcie nam Wasz 1% podatku, a my przeznaczymy go na leczenie i rehabilitację.

                                                                                                                                                             DZIĘKUJEMY. KUBA I MICHAŁ.

Program szkolenia

 • Kubuś Puchatek- książka z podwójnym dnem J?
 • Czy Puchatek miał ADHD?
 • Kubuś i przyjaciele pod lupą- temperamenty.
 • Zaburzenia psychiczne w Stumilowym Lesie.
 • Style komunikacyjne.
 • Ciemna strona mocy- czyli siedem grzechów głównych.
 • Ciekawostki na zakończenie.
 • ZDIAGNOZUJ SIĘ.

Opis szkolenia w Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS

Zdiagnozujemy Kubusia i jego przyjaciół jak na fachowców przystało – pod kątem temperamentów, dysfunkcji rozwojowych, zaburzeń, dotkniemy także i ciemnej story mocy tej miłej gromadki.  Nabyta wiedza pomoże, mam nadzieję, właściwie rozpoznać i adekwatnie pomóc, naszym placówkowym Kubusiom, Królikom i tp.

Dla kogo jest to szkolenie

 • pedagogów i psychologów szkolnych,
 • zainteresowanych nauczycieli/wychowawców,
 • studentów kierunków psychopedagogicznych,
 • rodziców
 • wszystkich sympatyków Kubusia Puchatka
Prowadząca
                             Joanna Nienałtowska-Padło

Joanna Nienałtowska-PadłoJestem pedagogiem, psychoprofilaktykiem, coachem, doświadczonym trenerem Rad Pedagogicznych, pracuję z dziećmi i młodzieżą. Prowadzę indywidualne zajęcia wpierające rozwój, zajęcia mające na celu redukowanie problemów szkolnych oraz realizujące zalecenia poradni psychologiczno-pedagogicznych. Realizuję także warsztaty rozwijające, ukierunkowane na efektywność uczenia się, zajęcia socjoterapeutyczne i uprawniające rozwój społeczny. Pedagogika jest moją pasją, więc staram się śledzić na bieżąco nowe trendy w zakresie uczenia i wychowania oraz wprowadzać je w życie.

Shopping Cart
Scroll to Top