Kodowanie bez komputera. Ćwiczenia na kratownicy rozwijające logiczne myślenie wśród najmłodszych

Szkolenie online w Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest certyfikatem.

59,00 

Brak w magazynie

Szkolenie online w Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest certyfikatem.

Kodowanie bez komputera. Ćwiczenia na kratownicy rozwijające logiczne myślenie wśród najmłodszych.

Dla kogo jest szkolenie: Nauczycieli przedszkoli, klas początkowych I-III, nauczycieli świetlic.

Opis szkolenia:

Programowanie jest umiejętnością przyszłości, najbardziej pożądaną na rynku pracy. Możemy kształtować te umiejętności od najmłodszych lat, wprowadzając dzieci w świat kodowania. Dzięki szkoleniu możemy w prosty sposób aktywizować dzieci i udoskonalać w nich umiejętność logicznego myślenia.

Co znajdzie się na szkoleniu:

Praktyczna wiedza z prowadzenia prostych gier, zabaw z kodowaniem bez użycia komputera.
Wiedza z zakresu rozwijania kompetencji kluczowych z zakresu logicznego myślenia, kreatywności i twórczości wśród najmłodszych dzieci.

Prowadząca:

Angelika Perdek-Chabinowska 

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

ZNIŻKI!!!

PROMOCJA!!!  PRZY ZAKUPIE DWÓCH KURSÓW  20% ZNIŻKI

Shopping Cart
Przewiń do góry