fbpx

Orzeczenia i opinie z PPP – trafna diagnoza i tworzenie dokumentacji

60-minutowe szkolenie na żywo z 30-minutową sesją Q&A w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozp. MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), a także dostępem do nagrania.

Orzeczenia i opinie z PPP – trafna diagnoza i tworzenie dokumentacji

Data: 10.03.2022 r. g.17:00

Szkolenie jest zbiorem praktycznych wskazówek dla nauczycieli jak odpowiednio interpretować zapisy dokumentacji uczniów z poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz jak tworzyć dostosowania wymagań edukacyjnych                oraz IPET-y w nawiązaniu do opinii i orzeczeń.

Dla kogo jest to szkolenie: Wychowawców, pedagogów szkolnych, wszyskich nauczycieli pracujących z uczniami posiadającymi opinię lub orzeczenie z PPP.

Na szkoleniu:

  • Zdobędziesz umiejętność prawidłowej modyfikacji dokumentów uczniów.
  • Poznasz obowiązujące przepisy w tworzeniu dokumentacji ucznia z opinią lub orzeczeniem.
  •  Nauczysz się interpretować opinie i orzeczenia z PPP.
  •  Wzmocnisz kompetencje w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
  •  Otrzymasz praktyczne wskazówki do pracy.

Opis Szkolenia: 

Szkolenie pozwoli uczestnikom prawidłowo interpretować zapisy orzeczeń i opinii oraz tworzyć dokumentację zgodnie z przepisami prawa.

Program:

  • Opinia z PPP.
  • Orzeczenie z PPP.
  • Wskazówki do interpretacji dokumentów z PPP.
  • Dostosowania wymagań edukacyjnych.
  • IPET i WOPFU.

Prowadząca: 

Angelika Perdek-Chabinowska  

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Szkolenie na żywo

77,00 
3 dostępu
Ten kurs nie posiada żadnych sekcji.
Shopping Cart
Przewiń do góry