Zajęcia rewalidacyjne w szkole ponadpodstawowej – zasady organizacji zajęć, metody i formy pracy, dokumentacja nauczyciela – specjalisty

90,00 

Availability: Na stanie

, , , ,

Zajęcia rewalidacyjne w szkole ponadpodstawowej
– zasady organizacji zajęć, metody i formy pracy, dokumentacja nauczyciela – specjalisty


Szkolenie offline – do odsłuchania. Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej. Pliki oraz nagranie zostały zabezpieczone kodowanymi znakami, które pozwalają na zidentyfikowanie osoby udostępniającej je nielegalnie.

Do uczestnictwa potrzebny jest komputer z głośnikiem i dostęp do Internetu. Dostępne bezpośrednio po opłaceniu (zaksięgowaniu).

Czas szkolenia (godz. dydakt.): 1,5  w tym praca własna z materiałami.

Otrzymasz:

 • zaświadczenie w formacie PDF do pobrania i samodzielnego wydruku,
 • dostęp do nagrania na okres 3 m-cy,
 • materiały szkoleniowe: program zajęć rewalidacyjnych ( wzór).

Szkolenie offline (do odsłuchania) w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), przydatnym do awansu zawodowego lub potwierdzenia określonych umiejętności.


Dla kogo szkolenie:

 • nauczycieli – specjalistów prowadzących zajęcia rewalidacyjne z uczniami z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego w szkole średniej (ponadpodstawowej),
 • dyrektorów szkół średnich (ponadpodstawowych).

Opis szkolenia:

Szkolenie dla nauczycieli – specjalistów prowadzących zajęcia rewalidacyjne z uczniami z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Prowadząca wyjaśnia podstawowe pojęcia związane z rewalidacją, omawia zasady organizacji zajęć oraz obligatoryjną dokumentację nauczyciela – specjalisty.

Program szkolenia :

 • Organizacja kształcenia specjalnego uczniów zgodnie z aktualnymi przepisami prawa oświatowego.
 • Zajęcia rewalidacyjne dla uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego – podstawowe pojęcia, cele, zasady organizacji zajęć, metody i formy pracy.
 • Planowanie zajęć rewalidacyjnych w IPET i w dzienniku zajęć rewalidacyjnych, czyli o dokumentacji nauczyciela-specjalisty.
 • Wielospecjalistyczna Ocena Poziomu Funkcjonowania Ucznia (WOPFU) oraz ocena efektywności zajęć rewalidacyjnych.

Korzyści ze szkolenia w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS:

 • Wzmocnisz kompetencje w zakresie planowania i realizowania zajęć rewalidacyjnych oraz organizacji kształcenia specjalnego w szkole ponadpodstawowej
 • Usystematyzujesz wiedzę na temat dokumentacji nauczyciela-specjalisty wymaganej przepisami prawa w szkole ponadpodstawowej.

Prowadząca
dr Amelia Dziurda-Multan

Shopping Cart
Scroll to Top