Zajęcia rewalidacyjne w klasach 7-8 i  w szkole ponadpodstawowej – pomysły na ćwiczenia

90,00 

Availability: Na stanie

, , , , ,

Zajęcia rewalidacyjne w klasach 7-8 i  w szkole ponadpodstawowej
– pomysły na ćwiczenia


Szkolenie offline – do odsłuchania. Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej. Pliki oraz nagranie zostały zabezpieczone kodowanymi znakami, które pozwalają na zidentyfikowanie osoby udostępniającej je nielegalnie.

Do uczestnictwa potrzebny jest komputer z głośnikiem i dostęp do Internetu. Dostępne bezpośrednio po opłaceniu (zaksięgowaniu).

Czas szkolenia (godz. dydakt.): 1,5  w tym praca własna z materiałami.

Szkolenie online w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS  zakończone jest, zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045). przydatnym do awansu zawodowego lub potwierdzenia określonych umiejętności.


Otrzymasz:

  • zaświadczenie w formacie PDF do pobrania i samodzielnego wydruku,
  • dostęp do nagrania na okres 3 m-cy,
  • materiały: prezentacja

Opis szkolenia

Szkolenie dla nauczycieli – specjalistów prowadzących zajęcia rewalidacyjne ze starszymi uczniami. Prowadząca przypomina podstawowe pojęcia związane z rewalidacją, a także omawia ćwiczenia, które można zastosować w czasie zajęć rewalidacyjnych.

Program szkolenia :

  • Zajęcia rewalidacyjne dla uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego – zasady organizacji zajęć, metody i formy pracy.
  • Przykłady ćwiczeń rewalidacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości psychofizycznych uczniów starszych (klasy 7-8 SP i szkoła ponadpodstawowa).
  • Strony internetowe, z których warto korzystać w czasie zajęć rewalidacyjnych w szkole.

Korzyści ze szkolenia w Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS

  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie planowania i realizowania zajęć rewalidacyjnych oraz organizacji kształcenia specjalnego w szkole.

Dla kogo szkolenie:

  • nauczycieli – specjalistów prowadzących zajęcia rewalidacyjne  ze starszymi uczniami z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego

Prowadząca:

dr Amelia Dziurda-Multan

 

Shopping Cart
Scroll to Top