Promocja

Abonament indywidualny COS 2

Klauzula informacyjna: Szkolenia i materiały szkoleniowe i edukacyjne, które nabywasz są dziełem twórcy i własnością Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli COS. Prosimy, abyś przestrzegał/a praw autorskich i pokrewnych, jakie nam przysługują. Nie publikuj i nie udostępniaj w Internecie ani w innych miejscach, materiałów i szkoleń.  Kupujesz szkolenia i materiały na użytek własnyWszelkie prawa zastrzeżone. Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu materiałów i szkoleń w jakiejkolwiek postaci, jest zabronione i wiąże się z sankcjami karnymi.  Nie masz prawa do  dalszej odsprzedaży materiałów szkoleniowych i szkoleń. Prawo Autorskie(Dz.U. z 2006 r. Nr .90, poz. 631),

Original price was: 499,00 zł.Current price is: 299,00 zł.

To najniższa cena z ostatnich 30 dni

Abonament indywidualny, to natychmiastowy dostęp do wszystkich szkoleń nagrań, W abonamencie otrzymasz dostęp do wszystkich webinarów nagranych wraz z zaświadczeniami zgodnymi  z MEN i materiałami szkoleniowymi oraz  edukacyjnymi (teczki) , które w łatwy i szybki sposób dostosujesz do swoich potrzeb, bo otrzymasz je w wersji edytowalnej WORD.

Szkolenia oglądasz wtedy, kiedy chcesz, przez okres wybranego przez siebie abonamentu. Szybki dostęp do szkoleń posiadasz przez 7 dni w tygodniu/24 godziny.

Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej. Pliki zostały zabezpieczone kodowanymi znakami, które pozwalają na zidentyfikowanie osoby udostępniającej je nielegalnie.

Dostęp do szkoleń i materiałów ( szkoleniowych i edukacyjnych) będziesz mieć przez 4 miesiące od daty zakupu abonamentu. Przestrzeganie tych ram czasowych jest niezbędne, ponieważ nie będzie możliwości wydłużenia tego okresu, nawet w szczególnych przypadkach.

DM Sans 14