Dostosowanie wymagań dla ucznia z doświadczeniem migracyjnym

Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej.
Jeżeli nie otrzymasz linku do szkolenia (  standardowo wysyłany jest 1 dzień przed szkoleniem), zgłoś nam przed szkoleniem, pisząc na adres biuro@cos.edu.pl. Po zaksięgowaniu wpłaty i zebraniu się minimalnej grupy uczestników, dzień przed szkoleniem otrzymasz link z rejestracją na szkolenie (sprawdź folder spam i inne).

Opcja:

1. Zaświadczenie, nagranie = 59 zł
  2. Materiały = 69 zł
  3. Zaświadczenie, materiały, nagranie = 87 zł

już od: 69,00

, , , ,

Dostosowanie wymagań dla ucznia z doświadczeniem migracyjnym

Data szkolenia: 05.12.2023 r. g. 17:00, liczba godzin ( godz. dydakt.): 1,5 w tym praca własna z materiałami.

Szkolenie na żywo  (odpłatny dostęp) w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), przydatnym do awansu zawodowego lub potwierdzeniaokreślonych umiejętności.

Dla kogo jest szkolenie:

• wszystkich zainteresowanych nauczycieli

• Uczeń z doświadczeniem migracyjnym.
  • Pomoc psychologiczno – pedagogiczna dla ucznia z doświadczeniem migracyjnym.
  • Dokumentacja udzielanego wsparcia.
  • Warunki skutecznego wsparcia ucznia z doświadczeniem migracyjnym.

Szkolenie jest wpisane bezpośrednio w kierunki polityki oświatowej Państwa na rok szkolny 2023/2024 w zakresie doskonalenia kompetencji nauczycieli w pracy z uczniem z doświadczeniem migracyjnym , Wspomaganie wychowawczej roli rodziny poprzez pomoc w kształtowaniu u wychowanków i uczniów stałych sprawności w czynieniu dobra, rzetelną diagnozę potrzeb rozwojowych dzieci i młodzieży oraz podnoszenia jakości PPP.

Korzyści ze szkolenia w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS:

• Poznasz prawne aspekty pracy z uczniem z doświadczeniem migracyjnym.
  • Nauczysz się prowadzić efektywnie wsparcie psychologiczno – pedagogiczne.
  • Otrzymasz gotowe inspiracje, materiały do wykorzystania w pracy.

Prowadząca:

angelikaAngelika Perdek-Chabinowska

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Opcje:

1. Dostosowanie wymagań dla ucznia z doświadczeniem migracyjnym, 2. Dostosowanie wymagań dla ucznia z doświadczeniem migracyjnym(materiał), 3.Dostosowanie wymagań dla ucznia z doświadczeniem migracyjnym (pakiet)