10.10.2022 r.

Bezpłatne

Bezpłatne szkolenie uprawnia wyłącznie do uczestnictwa w szkoleniu, w czasie rzeczywistym.

• Szkolenie odbywa się za pomocą platformy . Rekomendowane przeglądarki internetowe: Opera, Chrome, Firefox.
  • Otrzymasz link z rejestracją na szkolenie (sprawdź folder spam i inne).

Jeśli:

to już dziś możesz wykupić dostęp do szkolenia w pełnej wersji z zaświadczeniem, w PROMOCYJNEJ CENIE!

TYLKO 69 zł

Szkolenie wpisuje się w realizację:

priorytetu MEN: Wychowanie zmierzające do osiągnięcia ludzkiej dojrzałości poprzez kształtowanie postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno, uzdalniających do odpowiedzialnych decyzji.

• zadania z zakresu nadzoru pedagogicznego dla kuratorów oświaty w zakresie kontroli w: przedszkolach, szkołach podstawowych, ponadpodstawowych, placówkach oświatowo-wychowawczych, szkolnych schroniskach młodzieżowych, poradniach psychologiczno-pedagogicznych, wskazanych  w art. 2 pkt 7 ustawy – Prawo oświatowe

Opis szkolenia:

Szkolenie ma na celu wyjaśnienie, jakie zmiany, ważne z punktu widzenia pracowników oświaty, pojawiły się w ustawie dotyczącej osób nieletnich.  Uczestnicy poznają nowe przywileje dyrektorów szkół w zwalczaniu demoralizacji i przestępczości nieletnich i dowiedzą się, jakie środki oddziaływania wychowawczego mogą być stosowane na gruncie szkolnym.

Dla kogo szkolenie:

• Dyrektorów szkół, nauczycieli, wychowawców wszystkich etapów edukacyjnych, pedagogów szkolnych
  • zaświadczenia PDF do pobrania z poziomu uczestnika szkolenia na www.cos.edu.pl,
  • dostępu do nagrania szkolenia na okres 3 m-cy
  • materiałów: wzory pism tworzonych przez dyrekcję szkoły na potrzeby współpracy z sądem rodzinnym

Po ukończeniu szkolenia online uczestnik, otrzymuje zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), do pobrania w formacie PDF ( www.cos.edu.pl > Moje konto > Moje certyfikaty/zaświadczenia) - w ramach wykupionego pakietu szkolenia.

• Poznasz podstawowe zapisy Ustawy o wspieraniu i resocjalizacji nieletnich.
  • Zapoznasz się z procedurą stosowania środków oddziaływania wychowawczego.
  • Dowiesz się, kiedy niezbędna jest współpraca z wymiarem sprawiedliwości i organami ścigania w sprawie ucznia.
  •  Uczestnik, który wykupi dostęp otrzyma ponadto wzory pism tworzonych przez dyrekcję szkoły na potrzeby współpracy z sądem rodzinnym.
  • Nowa ustawowa definicja osoby nieletniej.
  • Zadania szkół w przeciwdziałaniu demoralizacji i przestępczości nieletnich.
  • Środki oddziaływania wychowawczego stosowane przez dyrektora szkoły – dla kogo i jakie

Udział w bezpłatnym szkoleniu

Prowadząca szkolenie

Lidia Cynt