Ipet w praktyce. Konstruowanie dokumentacji

Szkolenie online Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest certyfikatem oraz dostępem do materiałów: arkusz okresowej WOPFU jako ewaluacja, przykładowe zalecenia, wpisy do IPET, wzór WOPFU poprzedzająca IPET, wskazania asperger, autyzm, IPET wzór niepełnosprawność w stopniu lekkim, IPET wzór druku,

47,00 

Brak w magazynie

Szkolenie online Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest certyfikatem

oraz dostępem do materiałów: arkusz okresowej WOPFU jako ewaluacja, przykładowe zalecenia, wpisy do IPET, wzór WOPFU poprzedzająca IPET, wskazania asperger, autyzm, IPET wzór niepełnosprawność w stopniu lekkim, IPET wzór druku,

Ipet w praktyce. Konstruowanie dokumentacji

 

Szkolenie dedykujemy: Wychowawcom, nauczycielom, pedagogom.

Dzięki szkoleniu zyskasz:

Wiedzę na temat konstruowania indywidualnych programów edukacyjno terapeutycznych, wielospecjalistycznej oceny funkcjonowania ucznia oraz ewaluacji pomocy psychologiczno- pedagogiczenej uczniom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Opis Szkolenia:

Szkolenie jest wprowadzeniem nauczycieli w samodzielne i sprawne konstruowanie niezbędnej dokumentacji do funkcjonowania ucznia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w szkole.

Na szkoleniu:

Będziesz  miał/a możliwość zaplanowania własnej pracy w celu sprawnego i efektywnego prowadzenia dokumentacji udzielania pomocy psychologiczno- pedagogicznej uczniom z orzeczeniami o specjalnych  potrzebach edukacyjnych.

Co znajdziesz na szkoleniu:

  1. Zadania zespołu nauczycieli i specjalistów pracujących z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
  2. IPET- analiza 8 obszarów i ich zapisy.
  3.  Wielospecjalistyczna ocena poziomu funkcjonowania ucznia- jak ją sporządzić.
  4.  Ocena efektywności programu, modyfikacja programu- ewaluacja.
  5. Współpraca z rodzicami i PP w zakresie opracowania i modyfikacji IPET
Prowadząca:
Angelika Perdek-Chabinowska 

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Shopping Cart
Scroll to Top