Bezpłatnie szkolenie odbywa się na platformie ClickMeeting  oraz transmitowane jest na Fanpage COS – Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli  – Facebook. Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Wybierz z kalendarza interesujące Cię szkolenie i zapisz się.

Terminarz bezpłatnych szkoleń

06 poniedziałek

06.06.2022 r.

20:00

Gry i zabawy sensoryczne, wspierające rozwój sensoryczny dziecka

Bezpłatne

🎥 Jeśli z jakiś powodów nie możesz być z nami na żywo, to już dziś możesz wykupić dostęp do szkolenia w pełnej wersji, w PROMOCYJNEJ CENIE!

Już od 39 zł

Korzyści z dostępu do pełnej wersji szkolenia: imienne zaświadczenie3 miesięczny dostęp do nagrania szkolenia, materiały szkoleniowe.

Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli 

Znakomita szansa na zweryfikowanie swojej wiedzy, a także pozyskanie nowych, często niezbędnych informacji. W końcu to nauczyciel w dużej mierze ma wpływ na kształtowanie światopoglądu swojego ucznia. Zakładając konto na naszej platformie, w każdym miesiącu możesz wziąć udział w kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu bezpłatnych szkoleniach dla nauczycieli.

Bezpłatne szkolenia z zaświadczeniem MEN prowadzone są przez trenerów, którzy posiadają wieloletnią praktykę i doświadczenie. Podczas bezpłatnych szkoleń na. żywo  dzielą się oni z uczestnikiem swoimi pomysłami i sprawdzonymi rozwiązaniami na pracę, z uczniem czy rozmowę z trudnym rodzicem.

Bezpłatne szkolenia na żywo, z opcją zakupu pakietu z zaświadczeniem, są dostępne w wielu kategoriach. Są to na przykład szkolenia z asertywności, zarządzania dokumentami, czy też szkolenia z pracy z dziećmi i młodzieżą z różnymi zaburzeniami rozwojowymi. W ten sposób nauczyciel ma szanse sprawdzić się w nowych sytuacjach, a także zdobyć wiedzę niezbędną do tego, aby wiedział, w jaki sposób sobie z nimi radził. Na pewno istotne będą też szkolenia, z lepszego rozumienia i porozumiewania się z uczniami, nawet tymi, którzy na pierwszy rzut oka wydają się trudną młodzieżą. Zaświadczenie natomiast jest najlepszym dowodem uczestnictwa w szkoleniu. 

Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli połączone są ze ofertą pakietu szkoleniowego dla uczestników, w ramach którego w cenie promocyjnej można zakupić zaświadczenie, materiały szkoleniowe czy nagranie szkolenia  na żywo,  z oferty Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli COS.

Shopping Cart
Scroll to Top