Zabawy z elementami kodowania w przedszkolu i klasach I-III

Szkolenie odbywa się za pomocą platformy . Rekomendowane przeglądarki internetowe: Opera, Chrome, Firefox .

Po zaksięgowaniu wpłaty i zebraniu się minimalnej grupy uczestników, dzień przed szkoleniem otrzymasz link z rejestracją na szkolenie (sprawdź folder spam i inne).

87,00 

Brak w magazynie

60-minutowe szkolenie na żywo w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozp. MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), a także dostępem do nagrania na okres 3 m-cy.

Zabawy z elementami kodowania w przedszkolu i klasach I-III

Data szkolenia: 23.11.2022 r. g.17:00

Stosowanie technologii informacyjno – komunikacyjnej na zajęciach jest obowiązkiem każdego nauczyciela. Niesie to za sobą ogromne korzyści oraz pozwala uatrakcyjnić zajęcia. Szkolenie wychodząc naprzeciw oczekiwań uczniów i dzieci przedstawia jakie gry, zabawy i aplikacje są skorelowane z podstawą programową z, których warto korzystać na swoich zajęciach.

Program szkolenia:

  • Znaczenie technologii cyfrowej na zajęciach.
  • Technologia, a aktywizacja dzieci.
  • Gotowe przykłady gier, zabaw i zajęć z wykorzystaniem elementów TiK.

Opis szkolenia: 

Dzięki szkoleniu uczestnik zyska wiedzę na temat umiejętnego wdrażania elementów technologii cyfrowej na zajęcia z najmłodszymi. Pozna aktywizujące , gotowe przykłady gier, aplikacji do wykorzystania na zajęciach- zgodne z podstawą programową.

Korzyści ze szkolenia w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS:

  • Poznasz polecane gry, strony i aplikacje w pracy z najmłodszymi.
  •  Nauczysz się wykorzystywać poznane narzędzia w codziennej pracy. 
  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie stosowania TIK na zajęciach. 

Dla kogo jest to szkolenie: 

  •  nauczycieli wychowania przedszkolnego, klas I-III, świetlicy

Prowadząca: 

Angelika Perdek-Chabinowska perdek 1 1 

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.
Shopping Cart
Scroll to Top