SZKOLENIA NA ŻYWO(WEBINARY)  KROK PO KROKU

Przeglądarka: Opera, Chrome, Firefox

Sprzęt: Laptop, komputer stacjonarny, tablet

DOBRE ŁĄCZE INTERNETOWE

Sprawne głośniki, słuchawki – na wszelki wypadek

W przypadku nie otrzymania e-maila z dostępem do 1 godziny przed wydarzeniem prosimy o zgłoszenie tego faktu na adres: biuro@cos.edu.pl

W przypadku rejestracji za pomocą adresu poczty elektronicznej serwisu Onet.pl lub Interia uczestnik może nie otrzymywać e-maili – poczta Onet nie współpracuje prawidłowo z platformą Clickmeeting. Nie ma to jednak wpływu na późniejsze uczestnictwo w wydarzeniu

Po dokonaniu rejestracji i płatności prosimy o wiadomość na adres biuro@cos.edu.pl, zawierającą nazwę webinaru, na który dokonany został zapis. Prześlemy wówczas bezpośredni link do pokoju webinarowego, umożliwiający udział w wydarzeniu.

Po zakończeniu webinaru  wysyłany jest e-mail, zawierający  materiały. Dostęp do nagrania na okres 3 m-cy oraz zaświadczenia jest na koncie uczestnika( patrz  w zakładka Pytania odpowiedzi).W przypadku nie otrzymania takiej wiadomości prosimy o zgłoszenie tego faktu do nas, prześlemy wszystkie potrzebne linki osobnym mailem. Dostęp do nagrania jest aktywny przez 5 dni od zakończenia webinaru.

W przyszłości w celu skorzystania z innego webinaru, sugerujemy skorzystanie z adresu mailowego innego serwisu (np. gmail.com).
Obecnie prowadzone są rozmowy pomiędzy Clickmeeting a Onet.pl, mające na celu poprawę komunikacji, trudno jednak przewidzieć, kiedy nastąpią zmiany.
Nie mamy wpływu na tę sytuację, ponieważ wynika ona z ograniczeń wprowadzonych ze strony serwisu Onet.pl.

W dniu szkolenia otrzymasz zaproszenie do pokoju webinarowego wiadomość e-mail.: Zaproszenie na wydarzenie.

Kliknij przycisk Zrejestruj się teraz

4 1 e1616859232528

Wypełnij i  kliknij przycisk REJESTRUJ

Zrzut ekranu 2021 03 27 o 15.11.12

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego uczestnik otrzymuje następujący e-mail.

Dok3

Po kliknięciu w przycisk „DOŁĄCZ”, uczestnik zostaje skierowany do tzw. poczekalni, z której zostanie automatycznie przekierowany do pokoju webinarowego po rozpoczęciu wydarzenia.

UWAGA! Rozpoczęcie wydarzenia jest niezależne od licznika widocznego w poczekalni. Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na uruchomienie wydarzenia.

Zrzut ekranu 2021 03 27 o 15.52.30 e1616857738719

Po rozpoczęciu wydarzenia uczestnik zostaje przekierowany do pokoju webinarowego, który prezentuje się w następujący sposób:

Dodaj podtytul 4 e1616860146889

Zaznaczony przycisk „PRZYPNIJ” służy do ulokowania okna video z osobą prowadzącą w panelu po prawej stronie tak, aby to okienko nie zasłaniało widoku prezentacji.

Wówczas widok pokoju prezentuje się następująco:

1.Dodaj podtytul e1616860493876

Zaznaczony obszar na dole to czat służący do komunikacji między uczestnikami, prowadzącym i organizatorem.

beztla

I to już koniec naszej instrukcji.

Życzymy owocnych szkoleń!