Teczka – awans współorganizującego na dyplomowanego

Klauzula informacyjna: Materiały edukacyjne (teczki), które nabywasz są dziełem twórcy i własnością Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli COS. Prosimy, abyś przestrzegał/a praw autorskich i pokrewnych, jakie nam przysługują. Nie publikuj i nie udostępniaj w Internecie ani w innych miejscach, materiałów edukacyjnych.  Kupujesz materiały na użytek własnyWszelkie prawa zastrzeżone. Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu materiałów szkoleniowych, w jakiejkolwiek postaci jest zabronione i wiąże się z sankcjami karnymi.  Nie masz prawa do  dalszej odsprzedaży materiałów edukacyjnych. Prawo Autorskie(Dz.U. z 2006 r. Nr .90, poz. 631).

, , ,
Teczka to zbiór 3 materiałów edukacyjnych, plików w wersji do edycji.
Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej. Materiały szkoleniowe  dostępne bezpośrednio  po zakupie (opłaceniu),  do pobrania na koncie kupującego na www.cos.edu.pl

Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej. Pliki zostały zabezpieczone kodowanymi znakami, które pozwalają na zidentyfikowanie osoby udostępniającej je nielegalnie. Dostęp do pobierania materiałów będziesz mieć przez 6 miesięcy od daty zakupu. Przestrzeganie tych ram czasowych jest niezbędne, ponieważ nie będzie możliwości wydłużenia tego okresu, nawet w szczególnych przypadkach.

Wykaz materiałów edukacyjnych (wzory dokumentów):

1. Opis i analizę sposobu realizacji dwóch wymagań 8 ust. 3 pkt. 2 “Umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi nauczycielami, w tym przez prowadzenie otwartych zajęć, w szczególności dla nauczycieli stażystów i nauczycieli kontraktowych, prowadzenie zajęć dla nauczycieli w ramach wewnątrzszkolnego doskonalenia zawodowego lub innych zajęć” liczba str. 7
  2. Poradnik liczba str. 2
  3. Przykładowy plan rozwoju liczba str. 11
  4. Wzór sprawozdania z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanego ubiegającego się o stopień nauczyciela dyplomowanego liczba str. 16