Akredytowany Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli COS

1 4

Za chwilę zamknięcie roku finansowego w Twojej placówce. Posiadasz wolne środki na szkolenia dla swoich pracowników i chcesz je dobrze zainwestować?

Jesteś we właściwym miejscu! 

certy

Jesteśmy Akredytowanym Niepublicznym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli. Wystawiamy zaświadczenia jako NODN, zgodne z rozporządzeniem MEN w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045)wzor zaswiadczenie 1 e1629722873246

Twoja placówka płaci tylko raz i Twój zespół zyskuje szkolenia i materiały.

W ramach dostępu do platformy, czekają na nauczyciela szkolenia online (nagrania) z zaświadczeniami zgodnymi z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045) oraz materiały dydaktyczne.

Dlaczego szkolenia online dla nauczycieli są doskonałym pomysłem?

Głównym atutem, jaki posiadają szkolenia online dla nauczycieli jest to, że można skorzystać z nich w każdej chwili, z dowolnego miejsca. Jest to bardzo wygodne i sprawia, że szkolenia przeprowadzane przez internet stają się coraz popularniejsze i coraz bardziej wypierają standardowe metody nauczania. Na pewno będzie to też świetna opcja dla zabieganych nauczycieli, którzy takie szkolenie woleliby przeprowadzić w weekend.

Dlaczego warto kupić Abonament szkoleniowy COS ze szkoleniami online dla nauczycieli?

Podnoszenie swoich umiejętności i kompetencji zawsze powinno być priorytetem. Zwłaszcza w zawodzie, który w dużej mierze opiera się na nauczaniu innych. Szkolenia online dla nauczycieli powinny być więc obowiązkowe i przeprowadzane regularnie co jakiś czas. Dzięki temu każdy nauczyciel miałby szansę na zweryfikowanie swojej wiedzy, a także pozyskanie nowych, często niezbędnych informacji. W końcu to nauczyciel w dużej mierze ma wpływ na kształtowanie światopoglądu swojego ucznia.

Szkolenia rady pedagogicznej 

Akredytowany Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli COS ma przyjemność zaoferować Państwu szkolenia rad pedagogicznych w trzech wariantach. Każdy z nich różni się ilością szkoleń, ukierunkowaniem do danej liczby nauczycieli czy zakresem czasowym. Szeroki wybór szkoleń pozwala na dobranie szkolenia dla rad pedagogicznych do indywidualnych potrzeb szkoły. Oferujemy Państwu szkolenia związane z kierunkami polityki oświatowej, pomocą psychologiczno-pedagogiczną, pracą z uczniem ze specjalnymi potrzebami, nowoczesnymi technologiami, rozwojem nauczycieli, profilaktyką uzależnień i zachowań agresywnych czy ogólnie pojętą motywacją. Każde szkolenie jest realizowane przez wykwalifikowany personel posiadający niezwykłą wiedzę merytoryczną oraz umiejętności pozwalające tą wiedzą się z Państwem podzielić.

Jak skorzystać z naszej oferty?

Zadzwoń lub napisz do nas:

729 922 401 lub biuro@cos.edu.pl 

wybierzesz najlepsze szkolenie dla swojego zespołu, zarezerwuj dogodny termin oraz  rodzaj szkolenia na 2023 rok.

Shopping Cart
Scroll to Top