Awans zawodowy nauczyciela współorganizującego na nauczyciela mianowanego „wg nowej ścieżki”

Dla kogo jest to szkolenie:

• dla osób rozpoczynających pracę w zawodzie nauczyciela współorganizującego,
  • dla nauczycieli, którzy do dnia 31 sierpnia 2022 r. nie uzyskają stopnia nauczyciela kontraktowego.
  • nauczycieli współorganizujących, innych nauczycieli stażystów, opiekunów stażu, dyrektorów, innych zainteresowanych nauczycieli, pedagogów, psychologów, logopedów, którzy na dzień 31.08.2022 r. nie mają stopnia awansu

, ,

Szkolenie offline – do odsłuchania. Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej. Pliki oraz nagranie zostały zabezpieczone kodowanymi znakami, które pozwalają na zidentyfikowanie osoby udostępniającej je nielegalnie.

Do uczestnictwa potrzebny jest komputer z głośnikiem i dostęp do Internetu. Dostępne bezpośrednio po opłaceniu (zaksięgowaniu).

Czas szkolenia (godz. dydakt.): 1,5  w tym praca własna z materiałami.

Szkolenie offline w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045).

• zaświadczenie w formacie PDF do pobrania i samodzielnego wydruku,
  • dostęp do nagrania na okres 3 m-cy,
  • materiały: skrypt ze szkolenia (prezentacja w pdf),

Dla kogo jest to szkolenie:

• dla osób rozpoczynających pracę w zawodzie nauczyciela współorganizującego,

• Specyfika pracy nauczyciela współorganizującego początkującego w szkole i rozpoczynającego staż.
  • Przepisy od 1.09.2022 dla nauczycieli współorganizującego rozpoczynających staż na nauczyciela mianowanego.
  • Podstawy prawne awansu zawodowego.
  • Plan rozwoju zawodowego.
  • Wymagania niezbędne do uzyskania stopnia nauczyciela mianowanego wraz z przykładami.
  • Niezbędna dokumentacja dołączana do wniosku o wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stopień nauczyciela mianowanego.
  • Zakończenie stażu.

Szkolenie odpowiada na potrzeby nauczycieli współorganizujących rozpoczynających pracę w placówkach oświatowych. Pomoże dobrze przygotować swój staż i otrzymać stopień nauczyciela mianowanego

Korzyści ze szkolenia w Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS :

• Poznasz procedury nowego awansu zawodowego od 1.09.2022 r.
  • Zaplanujesz zadania ukierunkowane na spełnienie wymagań niezbędnych na stopień nauczyciela mianowanego
  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie opracowania planu rozwoju zawodowego
  • Nabędziesz umiejętność prezentowania własnego dorobku zawodowego.
  • Otrzymasz przykładowy planu rozwoju zawodowego nauczyciela współorganizującego .
Prowadząca:
Dorota Fornalska