Zadania i dokumentacja terapeuty pedagogicznego

Szkolenie w formie online z możliwością dyskusji i zadawania pytań. Do uczestnictwa w nim potrzebny jest komputer z głośnikiem i dostęp do Internetu (platforma ClickMeeting).

Po rejestracji oraz zaksięgowaniu opłaty, uczestnik otrzyma link do rejestracji i logowania ( link rozsyłany jest dzień przed szkoleniem – sprawdź folder spam i inne ). Jeżeli nie otrzymasz linku do szkolenia, zgłoś nam przed szkoleniem, pisząc na adres biuro@cos.edu.pl

Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej.

87,00 

Brak w magazynie

, , , ,

Zadania i dokumentacja terapeuty pedagogicznego

Data szkolenia: 28.11.2023 r. g. 17:00, liczba godzin: 1,5 ( godzina dydaktyczna), w tym praca własna z materiałami. Szkolenie odbywa się za pomocą platformy Zrzut ekranu 2022 08 18 o 11.25.00 removebg preview 1. Rekomendowane przeglądarki internetowe: Opera, Chrome, Firefox .

Szkolenie na żywo w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), przydatnym do awansu zawodowego lub potwierdzenia określonych umiejętności.

Otrzymasz:

 • zaświadczenie w formacie PDF do pobrania i samodzielnego wydruku,
 • dostęp do nagrania na okres 3 m-cy,
 • materiały: Linki do narzędzi diagnostycznych (zbiór linków)Zbiór inspiracji do wdrażania w pracy, Plan pracy terapeuty pedagogiczneg, Program zajęć KK,
 • możliwość zadawania pytań prowadzącemu, za pomocą czatu.

Dla kogo jest szkolenie:

 • zainteresowanych nauczycieli i specjalistów terapii pedagogicznej

Program:

 • Nowe standardy pomocy psychologiczno – pedagogicznej.
 • Wsparcie uczniów. Przepisy prawa dotyczące PPP.
 • Zadania terapeuty pedagogicznego w szkole i przedszkolu.
 • Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne.
 • Dokumentacja pracy terapeuty pedagogicznego.

Opis szkolenia:

W czasie szkolenia zostaną przedstawione obowiązki specjalisty terapii pedagogicznej oraz wdrażanie działań związanych z podniesieniem jakości udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Szkolenie jest bazą informacji na temat działań wspierających uczniów  oraz bankiem inspiracji do pracy dla terapeutów.

Korzyści dla uczestnika szkolenia w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS:

   • Poznasz obowiązujące przepisy prawa.
   • Wzmocnisz swoje kompetencje w zakresie udzielania wsparcia uczniom i rodzicom.
   • Otrzymasz gotowe wskazówki do pracy.
   • Nauczysz się planować swoje działania zgodnie z nowymi standardami PPP oraz kierunkami polityki oświatowej na rok szkolny 2023/2024.

Prowadząca:

angelikaAngelika Perdek-Chabinowska 

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Shopping Cart
Scroll to Top