Pomoc psychologiczno – pedagogiczna w przedszkolu. Ewaluacja i dokumentacja PPP, WOPFU, IPET

Szkolenie odbywa się za pomocą platformy . Rekomendowane przeglądarki internetowe: Opera, Chrome, Firefox . Po zaksięgowaniu wpłaty i zebraniu się minimalnej grupy uczestników, dzień przed szkoleniem otrzymasz link z rejestracją na szkolenie (sprawdź folder spam i inne).

Otrzymasz:

 •   zaświadczenie w formacie PDF do wydruku
 • dostęp do nagrania na okres 3 m-cy
 • materiały
 • możliwość zadawania pytań prowadzącemu, za pomocą czatu

Zdążają się sytuacje, że poczta elektroniczna nie współpracuje prawidłowo z platformą Clickmeeting i uczestnik może nie otrzymywać e-mail z linkiem do szkolenia. Nie ma to jednak wpływu na późniejsze uczestnictwo.  Jeżeli nie otrzymasz linku do szkolenia (  standardowo wysyłany jest 1 dzień przed szkoleniem), zgłoś nam pisząc na adres biuro@cos.edu.pl.

Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej.

87,00 

Brak w magazynie

1,5 godziny dydaktyczne szkolenie na żywo w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), dostępem do nagrania na okres 3 m-cy, materiałów:

 • WZOR IPET i WAOPFU
 • KARTA PPP
 • Procedura PPP w przedszkolu

Pomoc psychologiczno – pedagogiczna w przedszkolu. Ewaluacja i dokumentacja PPP. WOPFU, IPET

Data szkolenia: 19.04.2023 r. g.15:00

Z mocy prawa rzeczywistymi realizatorami pomocy w danej formie są nauczyciele, wychowawcy grup wychowawczych oraz specjaliści wykonujący w przedszkolu zadania z zakresu pomocy psychologiczno – pedagogicznej. W szczególności psychologowie, pedagodzy, logopedzi, terapeuci i doradcy zawodowi posiadający kwalifikacje właściwe do rodzaju prowadzonych zajęć. Szkolenie jest wsparciem dla nauczycieli i specjalistów zatrudnionych w przedszkolu na temat udzielania i dokumentowania PPP w placówce.

 

Opis szkolenia

Szkolenie wprowadzi słuchaczy w obowiązujące przepisy, zasady udzielania i dokumentowania swoich zadań  z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Program

 • Przepisy prawa- obligatoryjne zadania nauczycieli i specjalistów w przedszkolu.
 • Pomoc psychologiczna – pedagogiczna w przedszkolu. Procedura działania.
 • Dokumentacja PPP. Dziecko z opinią, dziecko z orzeczeniem, dziecko objęte pomocą na wniosek.
 • Warunki skutecznego wsparcia.

Korzyści szkolenie w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS

 • Poznasz prawne aspekty udzielania i dokumentowania PPP w przedszkolu.
 • Nauczysz się prowadzić efektywnie wsparcie psychologiczno-pedagogiczne.
 • Otrzymasz gotowe inspiracje, materiały do wykorzystania w pracy
Dla kogo jest to szkolenie:
 • specjalistów i nauczycieli zatrudnionych w przedszkolu
Prowadząca

 

03D59A94 6073 4498 B029 7E796867CC04 removebg preview e1666018941754Angelika Perdek – Chabinowska

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Wystawiane przez nas zaświadczenie nie nadaje uprawnień do wykonywania zawodu, nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa do wykonywania zawodu. Potwierdza udział w szkoleniu na żywo / ukończenie szkolenia online oraz uzupełnienie wiedzy i umiejętności. Pracę nad rozwojem własnym uczestnika, co samo w sobie jest wartością i może stanowić przewagę konkurencyjną na rynku pracy.

Shopping Cart
Scroll to Top