Narzędzia TIK, które podniosą efektywność pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

Przepraszamy, produkt/szkolenie został(o) wycofany(e) z oferty i nie ma możliwości jego zamówienia. Zachęcamy do zapoznania się z innymi szkoleniami. Obenie szkolenie dostępne w formie offlinie – do odsłuchania – szczegóły tutaj 

90,00 

Brak w magazynie

Narzędzia TIK, które podniosą efektywność pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi


Data i godz. szkolenia: 06.03.2024 r. g. 19:00

Miejsce szkolenia:  Platforma . Rekomendowane przeglądarki internetowe: Opera, Chrome, Firefox . Do uczestnictwa potrzebny jest komputer z głośnikiem i dostęp do Internetu.  Szkolenie z możliwością dyskusji i zadawania pytań.

Czas szkolenia (godz. dydakt.): 1,5 w tym praca własna z materiałami.

Jeżeli nie otrzymasz linku do szkolenia ( standardowo wysyłany jest 1 dzień przed szkoleniem), zgłoś nam przed szkoleniem, pisząc na adres biuro@cos.edu.pl


Otrzymasz:

 • zaświadczenie w formacie PDF do pobrania i samodzielnego wydruku,
 • dostęp do nagrania na okres 3 m-cy,
 • materiały: prezentacja.

Szkolenie na żywo (online) w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), przydatnym do awansu zawodowego lub potwierdzeniaokreślonych umiejętności.


Dla kogo jest to szkolenie:

 • do nauczycieli wszystkich typów szkół, pedagogów, psychologów oraz wszystkich prcujących z osobami z niepełnosprawnością

Program szkolenia:

 • Rodzaje dysfunkcji i sposoby ich usprawniania.
 • TIK na zajęciach lekcyjnych.
 • Omówienie programów, narzędzi i aplikacji przeznaczonych do tworzenia ciekawych kart pracy
 • Skuteczność wykorzystania aplikacji internetowych w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością

Opis szkolenia:

Nowoczesne technologie informacyjne świetnie wspomagają terapię dzieci z różnymi dysfunkcjami. Dzięki umiejętnie dobranym aplikacjom, narzędziom i programom mogą stać się pomocne w usprawnianiu m.in analizy i syntezy wzrokowo-słuchowej, motoryki małej, integracji sensorycznej oraz orientacji przestrzennej. Podczas szkolenia dr Marta Koplejewska przedstawi rodzaje dysfunkcji i sposoby ich usprawniania przy pomocy narzędzi TIK. Trenerka zaprezentuje ciekawe aplikacje i programy, które pokazały, jak bardzo można zaangażować dzieci w pracę nad usprawnianiem zaburzonych funkcji i jak sprawić, żeby ten proces nie był dla dziecka żmudny i nudny.

W czasie webinaru poznasz bezpłatne narzędzia, które wykorzystasz w codziennej pracy i nauczysz się, jak przy ich pomocy tworzyć interaktywne pomoce dydaktyczne.

Korzyści ze szkolenia w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS:

  • Zdobędziesz wiedzę dotyczącą zastosowania TIK na lekcjach.
  • Poznasz bezpłatne programy, narzędzia i aplikacje internetowe, które możesz zastosować w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi.
  • Nauczysz się tworzyć ciekawe interaktywne pomoce dydaktyczne, które można wykorzystać z dziećmi podczas zajęć.

Prowadząca
dr Marta Koplejewska

Shopping Cart
Scroll to Top