Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne w przedszkolu i szkole

Przepraszamy, produkt/szkolenie został(o) wycofany(e) z oferty i nie ma możliwości jego zamówienia. Zachęcamy do zapoznania się z innymi szkoleniami. Obecnie szkolenie dostępne w formie offline – do odsłuchania – tutaj

Availability: Brak w magazynie

, , , ,

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne

w przedszkolu i szkole

Data i godz. szkolenia: 05.03.2024 r. g. 19:00

Czas szkolenia (godz. dydakt.): 1,5, w tym praca własna z materiałami.

Miejsce szkolenia:  Platforma Zrzut ekranu 2022 08 18 o 11.25.00 removebg preview 1. Rekomendowane przeglądarki internetowe: Opera, Chrome, Firefox . Do uczestnictwa potrzebny jest komputer z głośnikiem i dostęp do Internetu. Szkolenie z możliwością dyskusji i zadawania pytań.

Jeżeli nie otrzymasz linku do szkolenia (  standardowo wysyłany jest 1 dzień przed szkoleniem), zgłoś nam przed szkoleniem, pisząc na adres biuro@cos.edu.pl

Otrzymasz (dostęp odpłatny):

• zaświadczenie w formacie PDF do pobrania i samodzielnego wydruku,
  • dostęp do nagrania na okres 3 m-cy,
  • materiały szkoleniowe: Przykładowy program do zajęć  rozwijających kompetencje emocjonalno – społeczne, Przykład oceny efektywności zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno – społeczne.

Szkolenie na żywo w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), przydatnym do awansu zawodowego lub potwierdzenia określonych umiejętności.

• Organizacja zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne w przedszkolu i szkole – aktualne przepisy prawa oświatowego.
  • Istota zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne w przedszkolu i szkole – założenia, cele, zasady organizacji zajęć, formy i metody pracy, przykładowe ćwiczenia terapeutyczne.
  • Dokumentacja zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne w przedszkolu i szkole oraz dokumentacja pracy terapeuty pedagogicznego.
  • Ocena efektywności zajęć.

Szkolenie pomoże nauczycielom –  specjalistom w prawidłowym planowaniu, realizowaniu oraz dokumentowaniu zajęć  rozwijających kompetencje emocjonalno  – społeczne w przedszkolu i szkole.

Korzyści ze szkolenia w Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS :

• Wzmocnisz kompetencje w zakresie planowania i realizowania zajęć  rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne w przedszkolu i szkole.

Prowadząca: Amelia Dziurda – Multan