Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne w przedszkolu i szkole

Szkolenie offline w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), przydatnym do awansu zawodowego lub potwierdzenia określonych umiejętności.

90,00 

Availability: Na stanie

, , ,

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne w przedszkolu i szkole


Szkolenie offline – do odsłuchania. Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej. Pliki oraz nagranie zostały zabezpieczone kodowanymi znakami, które pozwalają na zidentyfikowanie osoby udostępniającej je nielegalnie.

Miejsce szkolenia: Do uczestnictwa potrzebny jest komputer z głośnikiem i dostęp do Internetu. Dostępne bezpośrednio po opłaceniu (zaksięgowaniu ).

Czas szkolenia (godz. dydakt.): 1,5, w tym praca własna z materiałami.

Otrzymasz:

  • zaświadczenie w formacie PDF do pobrania i samodzielnego wydruku, ,
  • dostęp do nagrania na okres 3 m-cy,
  • materiały szkoleniowe: Przykładowy program do zajęć  rozwijających kompetencje emocjonalno – społeczne, Przykład oceny efektywności zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno – społeczne.

Program szkolenia:

  • Organizacja zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne w przedszkolu i szkole – aktualne przepisy prawa oświatowego.
  • Istota zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne w przedszkolu i szkole – założenia, cele, zasady organizacji zajęć, formy i metody pracy, przykładowe ćwiczenia terapeutyczne.
  • Dokumentacja zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne w przedszkolu i szkole oraz dokumentacja pracy terapeuty pedagogicznego.
  • Ocena efektywności zajęć.

Dla kogo jest to szkolenie:

  • nauczycieli – specjalistów prowadzących zajęcia  rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne w przedszkolu i szkole

Opis szkolenia:

Szkolenie pomoże nauczycielom –  specjalistom w prawidłowym planowaniu, realizowaniu oraz dokumentowaniu zajęć  rozwijających kompetencje emocjonalno  – społeczne w przedszkolu i szkole.

Korzyści ze szkolenia w Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS :

  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie planowania i realizowania zajęć  rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne w przedszkolu i szkole.

Prowadząca: Amelia Dziurda – Multan

Shopping Cart
Scroll to Top