Metody aktywizujące w praktyce szkolnej

Otrzymasz:

 • zaświadczenie w formacie PDF do pobrania i wydruku
 • dostęp do nagrania na okres 3 m-cy
 • materiały: przykładowe metody i opisy ich wykorzystania (20 stron).

Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej.

87,00 

Availability: Na stanie

1,5 godziny dydaktyczne  szkolenie online w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem, a także dostępem do nagrania na okres 3 m-cy i dodatkowymi materiałami takimi jak przykładowe metody i opisy ich wykorzystania (20 stron).

Nagranie szkolenia

„Metody aktywizujące w praktyce szkolnej”
Szkolenie wspierające nauczycieli !

 

Program szkolenia:

 • Motywacja na zajęciach dydaktycznych.
 • Metody aktywizujące uczniów – klasyfikacja.
 • Przykłady metod aktywizujących uczniów w kontekście konkretnych treści dydaktycznych.
 • Jak aktywizować uczniów w codziennej pracy.
 • Zintegrowane działania placówki w aspekcie aktywizacji uczniów.

Opis szkolenia

Szkolenie jest wsparciem nauczycieli pracujących na różnych etapach edukacyjnych w zakresie doboru metod i form aktywizujących i motywujących uczniów do pracy na zajęciach.

Szkolenie wprowadza nauczycieli w klasyfikację i praktyczne wykorzystanie na poszczególnych zajęciach metod aktywizujących grupę.

Korzyści ze szkolenia online  w Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS

 • Poznasz metody aktywizujące uczniów w codziennej pracy nauczyciela,
 • Nauczysz się wykorzystywać metody i formy aktywizujące uczniów oraz dobierać je odpowiednio do treści,
 • Wzmocnisz w zakresie motywacji uczniów do pracy,
 • Otrzymasz inspiracje do wykorzystania  na zajęciach.
Dla kogo jest to szkolenie
 • Dla wszystkich zainteresowanych nauczycieli.
Prowadząca

 

Angelika Perdek – Chabinowska

Angelika Perdek Chabinowska

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Wystawiane przez nas zaświadczenie nie nadaje uprawnień do wykonywania zawodu, nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa do wykonywania zawodu. Potwierdza udział w szkoleniu na żywo / ukończenie szkolenia online oraz uzupełnienie wiedzy i umiejętności. Pracę nad rozwojem własnym uczestnika, co samo w sobie jest wartością i może stanowić przewagę konkurencyjną na rynku pracy.
Shopping Cart
Scroll to Top