Promocja

Cz. 2 Pozytywna dyscyplina – Niegrzeczne dzieci nie istnieją

•  zaświadczenie w formacie PDF do pobrania i wydruku
  • dostęp do nagrania na okres 3 m-cy
  • materiały: notatka wizualna, workbook,

Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej.

Oferta cenowa ograniczona czasowo: 08.05.2023 r.

To najniższa cena z ostatnich 30 dni

3-godzinny dydaktyczne szkolenia online w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS  zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), a także dostępem do nagrania na okres 3 m-cy.

„Niegrzeczne dzieci nie istnieją”

Pozytywna Dyscyplina dla nauczycieli szkolnych i przedszkolnych

W trakcie szklenia dowiesz się , jak dzięki podejściu Pozytywnej Dyscypliny i narzędziom, które proponuje, oraz wiedzy na temat przyczyn niewłaściwych zachowań, skutecznie zachęcać dzieci do współpracy.

Opis szkolenia

Dowiesz się, co kryje się za „niegrzecznym” zachowaniem dzieci, takim jak agresja, wpadanie w złość, brak współpracy, zniechęcenie, nadmierna uwaga lub potrzeba władzy,  i jak sobie z nim i radzić.

Szkolenie dostarczy  Ci  wiedzę nt.  Pozytywnej Dyscypliny – skutecznego, empatycznego, pełnego szacunku podejścia do nauczania, wychowania i rodzicielstwa oraz praktycznych narzędzi do pracy z dziećmi – w przedszkolach i szkołach.

Korzyści ze szkolenia w Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS

• Poznasz założenia  Pozytywnej Dyscypliny i jej praktyczne narzędzia,
  • Nauczysz się ,z czego wynika niegrzeczne zachowanie, skąd się bierze złość i jaki ma nią wpływ budowa naszego mózgu, jak budować skuteczne komunikaty, pełne empatii, zrozumienia i wsparcia.
  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie,
  • asertywnej postawy dorosłego– uprzejmej i stanowczej w tym samym czasie,
  •  Otrzymasz… inspirację, wsparcie i praktyczne pomysły oraz materiały jak to się odnosi do wymagań pracy przedszkola, placówki; PP, innych dokumentów,

• Wychowawcy klas,