Innowacje pedagogiczne w szkole? Procedura wdrażania innowacji

Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej.

Jeżeli nie otrzymasz linku do szkolenia (  standardowo wysyłany jest 1 dzień przed szkoleniem), zgłoś nam przed szkoleniem, pisząc na adres biuro@cos.edu.pl.

Po zaksięgowaniu wpłaty i zebraniu się minimalnej grupy uczestników, dzień przed szkoleniem otrzymasz link z rejestracją na szkolenie (sprawdź folder spam i inne).

87,00 

Availability: Na stanie

, ,

Innowacje pedagogiczne w szkole? Procedura wdrażania innowacji

Data szkolenia: 19.09.2023 r. g. 18:00, liczba godzin: 1,5 ( godzina dydaktyczna), w tym praca własna z materiałami. Szkolenie odbywa się za pomocą platformy Zrzut ekranu 2022 08 18 o 11.25.00 removebg preview 1 1. Rekomendowane przeglądarki internetowe: Opera, Chrome, Firefox .

Szkolenie na żywo w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), przydatnym do awansu zawodowego lub potwierdzenia określonych umiejętności.

Otrzymasz:

 • zaświadczenie w formacie PDF do pobrania i samodzielnego wydruku,
 • dostęp do nagrania na okres 3 m-cy,
 • materiały: przykład wprowadzenia procedury innowacji pedagogicznej w szkole podstawowej, teksty – tempo czytania, szybkie czytanie praca z tekstem, ćwiczenie na koncentrację, spostrzegawczość oraz ruch gałki ocznej, ćwiczenia z kinezjologii edukacyjnej, scenariusz zajęć Ty działaj, ,
 • możliwość zadawania pytań prowadzącemu, za pomocą czatu

Dla kogo jest to szkolenie:

 • pedagogów i wszystkich zainteresowanym nauczycieli, przedszkola i szkoły podstawowej

Program szkolenia:

 • Przepisy prawa dotyczące tworzenia programów innowacyjnych i projektów edukacyjnych.
 • Praca projektowa oraz dobre praktyki, poznanie ich  pozytywów  i zastosowanie w pracy z uczniami.
 • Konstruowanie projektów edukacyjnych zgodnie z wymogami.
 • Struktura i rodzaje innowacji pedagogicznej.
 • Ewaluacja innowacji.

Opis szkolenia:

Szkolenie ma na celu zachęcenie nauczycieli oraz zaopatrzenie ich w niezbędną wiedzę do skutecznego wprowadzania nowatorskich rozwiązań w działalności edukacyjnej. Pozwoli zdobyć wiedzę na temat skutecznego i efektywnego wdrażania działań innowacyjnych w pracę dydaktyczną.

Korzyści dla uczestnika szkolenia:

 • Poznasz procedurę wdrażania innowacji,
 • Nauczysz się konstruować nowatorskie działania,
 • Wzmocnisz kompetencje w zakresie podniesienia jakości swojej pracy
 • Otrzymasz gotowe materiały do wykorzystania w pracy.
Prowadząca:
angelika removebg previewAngelika Perdek-Chabinowska 
Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.
Shopping Cart
Scroll to Top