Ewaluacja pomocy psychologiczno – pedagogicznej. Zadania nauczycieli i specjalistów

Przepraszamy, produkt/szkolenie został(o) wycofany(e) z oferty i nie ma możliwości jego zamówienia. Zachęcamy do zapoznania się z innymi szkoleniami. Tutaj kupisz szkolenie w wersji offline (do odsłuchania)

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

, , ,

Ewaluacja pomocy psychologiczno – pedagogicznej. Zadania nauczycieli i specjalistów

 


Data i godz. szkolenia: 08.01.2024 r. g. 17:00

Miejsce szkolenia:  Platforma Zrzut ekranu 2022 08 18 o 11.25.00 removebg preview 1. Rekomendowane przeglądarki internetowe: Opera, Chrome, Firefox . Do uczestnictwa potrzebny jest komputer z głośnikiem i dostęp do Internetu.  Szkolenie z możliwością dyskusji i zadawania pytań.

Czas szkolenia (godz. dydakt.): 1, w tym praca własna z materiałami.

Jeżeli nie otrzymasz linku do szkolenia ( standardowo wysyłany jest 1 dzień przed szkoleniem), zgłoś nam przed szkoleniem, pisząc na adres biuro@cos.edu.pl


Otrzymasz (odpłatny dostęp):

Opcja:

 1. Zaświadczenie, nagranie ( dostęp do nagrania przez 3 m-ce, 24/7 do wielokrotnego odtworzenia oraz zaświadczenia) 59 zł
 2. Materiały ( materiały w formie elekteonicznej: IPET ocena efektywności, Arkusz okresowy WOPFU, Arkusz oceny efektywności PPP, Wzór zawiadomienia IPET)= 69 zł
 3. Zaświadczenie, materiały, nagranie (dostęp do nagrania przez 3 m-ce, 24/7 do wielokrotnego odtworzenia, zaświadczenia, materiałów: IPET ocena efektywności, Arkusz okresowy WOPFU, Arkusz oceny efektywności PPP, Wzór zawiadomienia IPET) = 90 zł

Szkolenie na żywoAkredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), przydatnym do awansu zawodowego lub potwierdzeniaokreślonych umiejętności.

Program:

 • Obowiązujące przepisy.
 • Obligatoryjne zadania w świetle prawa- pedagog, pedagog specjalny.
 • WOPFU i IPET – ocena efektywności.
 • Dokumentacja i narzędzia pomocne w ewaluacji pomocy psychologiczno – pedagogicznej.

Dla kogo jest szkolenie dla:  

 • zainteresowanych nauczycieli
 • specjalistów
 • pedagogów specjalnych

Na szkoleniu:

 • Poznasz obowiązujące przepisy i obligatoryjne zadania zakresu udzielania PPP
 • Przeanalizujesz zadania specjalistów w zakresie udzielania i dokumentowania PPP
 • Nauczysz się konstruować dokumentację ewaluacji PPP
 • Wzmocnisz kompetencje w zakresie udzielania skutecznej pomocy psychologiczno- pedagogicznej

Opis szkolenia:

Szkolenie pozwoli nauczycielom i specjalistom skutecznie planować działania z zakresu udzielanej pomocy psychologiczno – pedagogicznej, jej dokumentowania oraz ewaluacji. Ewaluacja jako ocena efektywności działań z zakresu udzielania pomocy psychologiczno- pedagogicznej jest jednym z ważniejszych etapów pracy nauczyciela, pedagoga oraz pedagoga specjalnego. Należy znać obowiązujące przepisy oraz ich praktyczne wykorzystanie w codziennej pracy.

Prowadząca:

Angelika Perdek-Chabinowska 

perdek 1Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Wystawiane przez nas zaświadczenie nie nadaje uprawnień do wykonywania zawodu, nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa do wykonywania zawodu. Potwierdza udział w szkoleniu na żywo / ukończenie szkolenia online oraz uzupełnienie wiedzy i umiejętności. Pracę nad rozwojem własnym uczestnika, co samo w sobie jest wartością i może stanowić przewagę konkurencyjną na rynku pracy.

Opcja:

Ewaluacja pomocy psychologiczno – pedagogicznej(opcja 1), Ewaluacja pomocy psychologiczno – pedagogicznej(opcja 2), Ewaluacja pomocy psychologiczno – pedagogicznej (opcja 3)

Shopping Cart
Scroll to Top