Promocja

Mity i fakty na temat autyzmu, Nie autyzm, lecz spektrum autyzmu. Co nowego przyniesie ICD 11?,Problemy diagnozy różnicowej autyzmu a Zespołu Aspergera

Pakiet 3 szkoleń:

Nie autyzm, lecz spektrum autyzmu. Co nowego przyniesie ICD 11?

Szkolenie offline ( do odsłuchania, przez 3 m-ce, 24/7).
Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej.
Aby otrzymać zaświadczenie z udziału w szkoleniu, zaloguj się na swoje konto i ukończ je.

Problemy diagnozy różnicowej autyzmu a Zespołu Aspergera

Szkolenie offline ( do odsłuchania, przez 3 m-ce, 24/7).
Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej.

Na stanie

Mity i fakty na temat autyzmu

To najniższa cena z ostatnich 30 dni

Pakiet 3 szkoleń:

1. Mity i fakty na temat autyzmu (szkolenie na żywo),

2. Nie autyzm, lecz spektrum autyzmu. Co nowego przyniesie ICD 11? (szkolenia offline),

3. Problemy diagnozy różnicowej autyzmu a Zespołu Aspergera, (szkolenia offline).

Szkolenia z ww pakietu, w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone są zaświadczeniem, zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), przydatnym do awansu zawodowego lub potwierdzeniaokreślonych umiejętności.

• 3 zaświadczenia  w formacie PDF do pobrania i samodzielnego wydruku,
  • dostęp do nagrania na okres 3 m-cy,
  • materiały: skrypty

Marta Kroplejewskadr Marta Koplejewska

nauczyciel dyplomowany, oligofrenopedagog, wykładowca akademicki, rzeczoznawca podręczników z fizyki, specjalistka od niekonwencjonalnych metod nauczania, popularyzatorka nauki w Uniwersytetach Dziecięcych.  W 2019 roku obronila tytul doktora w dziedzinie nauk społecznych – dyscyplina: pedagogika. Na co dzień związana jest z Zespołem Placówek Szkolno-Wychowawczo -Rewalidacyjnych w Cieszynie. Pracuje z dziećmi i młodzieżą z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej, deficytami rozwojowymi oraz w normie intelektualnej. Była  prodziekan,  w poznańskiej Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Skoczowie.