Vademecum pracy pedagoga – skuteczne wspieranie placówki w realizacji zadań

• zaświadczenie w formacie PDF do wydruku
  • dostęp do nagrania na okres 3 m-cy
  • materiały

Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej.

Brak w magazynie

60-minutowe szkolenie online Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS

zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), a także dostępem do nagrania i  materiałów Word lub/i PDF, takich jak:  plan pracy pedagoga.

Vademecum pracy pedagoga – skuteczne wspieranie placówki w realizacji zadań + 30 minut sesji Pytań i Odpowiedzi !

Nagranie szkolenia: 24.08.2022 r.

Szkolenie jest wsparciem dla początkujących pedagogów szkolnych. Jego uczestnicy poznają obowiązujące przepisy i zadania do realizacji z zakresu pracy pedagogicznej. Zostaną przedstawione gotowe pomysły na działania oraz wzory dokumentów.

Szkolenie wprowadza pedagogów w przepisy, obligatoryjne zadania, dokumentację oraz działania wychowawcze i profilaktyczne, które powinny być prowadzone na terenie placówki.

• Obowiązujące przepisy
  • Obligatoryjne zadania pedagoga
  • Dokumentacja pedagoga
  • Działania na terenie placówki- bank pomysłów
  • Dokumentacja ucznia objętego pomocą psychologiczno-pedagogiczną
  • Warunki sukcesu pracy pedagoga

Korzyści dla uczestnika szkolenia, w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS:

• Poznasz obowiązujące przepisy prawa,
  •  Nauczysz się prawidłowo realizować obligatoryjne zadania,
  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej,
  • Otrzymasz inspiracje, materiały do wykorzystania w praktyce,

Dla kogo szkolenie:

• pedagogów i wszystkim zainteresowanych nauczycieli.
Prowadząca:
Angelika Perdek-Chabinowska perdek 1 1
Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.