Zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się. 10 pomysłów na realizację zajęć

Przepraszamy, produkt/szkolenie został(o) wycofany(e) z oferty i nie ma możliwości jego zamówienia. Zachęcamy do zapoznania się z innymi szkoleniami.

87,00 

Brak w magazynie

,

Zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się. 10 pomysłów na realizację zajęć.


Data i godz. szkolenia: 29.01.2029 r. g. 17:00

Miejsce szkolenia:  Platforma Zrzut ekranu 2022 08 18 o 11.25.00 removebg preview 1. Rekomendowane przeglądarki internetowe: Opera, Chrome, Firefox . Do uczestnictwa potrzebny jest komputer z głośnikiem i dostęp do Internetu. Szkolenie z możliwością dyskusji i zadawania pytań.

Czas szkolenia (godz. dydakt.): 1,5, w tym praca własna z materiałami.

Jeżeli nie otrzymasz linku do szkolenia (  standardowo wysyłany jest 1 dzień przed szkoleniem), zgłoś nam przed szkoleniem, pisząc na adres biuro@cos.edu.pl


Otrzymasz:

 • zaświadczenie w formacie PDF do pobrania i samodzielnego wydruku,
 • dostęp do nagrania na okres 3 m-cy,
 • materiały,
 • możliwość zadawania pytań prowadzącemu, za pomocą czatu.

Szkolenie na żywo w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), przydatnym do awansu zawodowego lub potwierdzenia określonych umiejętności.


Dla kogo jest szkolenie:

 • zainteresowanych nauczycieli,

Program:

 • Pomoc psychologiczno – pedagogiczna – zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się.
 • Klaryfikacja grupy na zajęcia.
 • Kto może prowadzić zajęcia?
 • Pomysły na ćwiczenia rozwijające umiejętności uczenia się.
 • Dokumentowanie zajęć.

Opis szkolenia:

Zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się są ważne dla osób w każdym wieku, ponieważ pozwalają na lepsze zrozumienie procesu nauki i dostarczają narzędzi, które mogą pomóc w skutecznym zdobywaniu wiedzy. Na szkoleniu zostaną przedstawione gotowe pomysły  rodzajów ćwiczeń, które mogą pomóc w rozwijaniu umiejętności uczenia się.

Korzyści dla uczestnika szkolenia w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS:

  • Poznasz prawne aspekty pracy na zajęciach rozwijających umiejętności uczenia się,
  • Nauczysz się prowadzić efektywnie wsparcie psychologiczno – pedagogiczne.
  • Otrzymasz gotowe inspiracje, materiały do wykorzystania w pracy

Prowadząca:

angelikaAngelika Perdek-Chabinowska 

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Shopping Cart
Scroll to Top