Wpisy do dziennika nauczyciela współorganizującego

Opcja:

1. Materiał: wpisy do dziennika nauczyciela współorganizującego = 20 zł
  2. Zaświadczenie, nagranie materiały:wpisy do dziennika nauczyciela współorganizującego = 49 zł
  3. Zaświadczenie, nagranie materiały: wpisy do dziennika nauczyciela współorganizującego, teczka nauczyciela współorganizującego = 90 zł

już od: 20,00

, , , ,

Wpisy do dziennika nauczyciela współorganizującego

Szkolenie offline – do odsłuchania. Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej. Pliki oraz nagranie zostały zabezpieczone kodowanymi znakami, które pozwalają na zidentyfikowanie osoby udostępniającej je nielegalnie.

Do uczestnictwa potrzebny jest komputer z głośnikiem i dostęp do Internetu. Dostępne bezpośrednio po opłaceniu (zaksięgowaniu).

Czas szkolenia (godz. dydakt.): 1,5h   w tym praca własna z materiałami.

• zaświadczenie w formacie PDF do pobrania i samodzielnego wydruku (opcja 2,3)
  • dostęp do nagrania na okres 3 m-cy przez 24/7 (opcja 2,3)
  • materiały szkoleniowe: tematy do dziennika nauczyciela współorganizującego (opcja 1, 2,3)
  • materiały szkoleniowe: teczka nauczyciela współorganizującego (opcja 3).
Dla kogo jest to szkolenie:
  • nauczycieli współorganizujących , pedagogów.

Szkolenie offline w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), przydatnym do awansu zawodowego lub potwierdzenia określonych umiejętności.

• Przepisy prawa oświatowego dotyczące pracy nauczyciela współorganizującego.
  • Zapoznanie z obowiązującą dokumentacją dotycząca nauczyciela współorganizującego.
  • Tematyka zajęć,  które powinny znaleźć się w dzienniku nauczyciela współorganizującego.

Szkolenie przyczyni się do wzmocnienia nauczycieli współorganizujących, jeśli chodzi o przygotowanie obowiązującej dokumentacji.

Korzyści ze szkolenia w Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS :

• Poznasz przepisy prawa oświatowego dotyczące pracy nauczyciela współorganizującego.
  • Zaplanujesz opracowywanie dokumentacji szkolnej.
  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie opracowywania dziennika współorganizującego.

Prowadząca: Dorota Fornalska

Opcja

Wpisy do dziennika nauczyciela współorganizującego(materiały), Wpisy do dziennika nauczyciela współorganizującego(pakiet), Wpisy do dziennika nauczyciela współorganizującego(pakiet z teczką)