09.11.2022 r.

Bezpłatne

Bezpłatne szkolenie uprawnia wyłącznie do uczestnictwa w szkoleniu, w czasie rzeczywistym.

• Szkolenie odbywa się za pomocą platformy Zrzut ekranu 2022 08 18 o 11.25.00 removebg preview 1.Rekomendowane przeglądarki internetowe: Opera, Chrome, Firefox.
  • Otrzymasz link z rejestracją na szkolenie (sprawdź folder spam i inne).

Jeśli:

to już dziś możesz wykupić dostęp do szkolenia w pełnej wersji z zaświadczeniem, w PROMOCYJNEJ CENIE!

TYLKO 69 zł

Szkolenie wpisuje się w realizację:

•  priorytetu MEN: Wychowanie zmierzające do osiągnięcia ludzkiej dojrzałości poprzez kształtowanie postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno, uzdalniających do odpowiedzialnych decyzji.
  • zadania z zakresu nadzoru pedagogicznego dla kuratorów oświaty w zakresie kontroli w: przedszkolach, szkołach podstawowych, ponadpodstawowych, placówkach oświatowo-wychowawczych, szkolnych schroniskach młodzieżowych, poradniach psychologiczno-pedagogicznych, wskazanych  w art. 2 pkt 7 ustawy – Prawo oświatowe

Przedstawione zostaną także wybrane techniki i metody pracy oparte o założenia psychologii behawioralno- poznawczej.

Prezentacja oraz materiały oparte są na książce na podst. „Zespół Aspergera w okresie dojrzewania”.

Część dotycząca seksualności – na podst. rozdziału autorstwa Isabelle Henault,

Część  dotycząca  technik pracy na podst. rozdziału „Terapia behawioralno – poznawcza”-  autor Tony Attwood.

Dla kogo szkolenie:

• pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych,
    • pedagogów i psychologów szkolnych,
    • zainteresowanych  nauczycieli/wychowawców,
    • studentów kierunków pedagogicznych.
  •  zaświadczenia PDF do pobrania z poziomu uczestnika szkolenia na www.cos.edu.pl,
  • dostępu do nagrania szkolenia na okres 3 m-cy.

Po ukończeniu szkolenia online lub uczestnictwie w szkoleniu na żywo ( dotyczy pakietu) uczestnik, otrzymuje zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem wzor zaswiadczenie 1 e1655903758423MEN w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), do pobrania w formacie PDF ( www.cos.edu.pl > Moje konto > Moje certyfikaty/zaświadczenia) - w ramach wykupionego pakietu szkolenia.

•

• Pogłębisz wiedzę nt. okresu dojrzewania młodzieży z ZA w aspekcie sfery seksualnej.
  • Poznasz wybrane, przyjazne techniki pomocne w pracy indywidualnej oraz w małych grupach.
  • Uzupełnisz wiedzę ogólną nt. rozwoju poznawczego i emocjonalnego.
  • Najważniejsze pojęcia- przypomnienie
  • Rozumienie seksualności
  • Seksualność, a pięć zmysłów
  • Zagadnienia związane z rozwojem
  • Rady dotyczące omawiania seksualności z nastolatkiem z ZA
  • Umiejętności społeczne
  • Kiedy seksualność nastolatka przyjmuje formy obsesyjne…..
  • Podsumowanie
  • Zespół Aspergera-wybrane – zagadnienia w oparciu o założenia terapii behawioralno- poznawczej.

Udział w bezpłatnym szkoleniu

Prowadząca szkolenie

Joanna Nienałtowska-Padło

joanna padlo e1627820889914 removebg preview–pedagog, psychoprofilaktyk, coachem, doświadczonym trener Rad Pedagogicznych