Psycholog szkolny – jego rola i zadania

Przepraszamy, produkt/szkolenie został(o) wycofany(e) z oferty i nie ma możliwości jego zamówienia. Zachęcamy do zapoznania się z innymi szkoleniami.

Szkolenie dostępne w formie offline – tutaj 

 

90,00 

Brak w magazynie

, , , , , ,

Psycholog szkolny – jego rola i zadania


Data i godz. szkolenia: 01.02.2024 r. g. 15:00

Miejsce szkolenia:  Platforma Zrzut ekranu 2022 08 18 o 11.25.00 removebg preview 1. Rekomendowane przeglądarki internetowe: Opera, Chrome, Firefox . Do uczestnictwa potrzebny jest komputer z głośnikiem i dostęp do Internetu. Szkolenie z możliwością dyskusji i zadawania pytań.

Czas szkolenia (godz. dydakt.): 1,5, w tym praca własna z materiałami.

Jeżeli nie otrzymasz linku do szkolenia ( standardowo wysyłany jest 1 dzień przed szkoleniem), zgłoś nam przed szkoleniem, pisząc na adresbiuro@cos.edu.pl Po zaksięgowaniu wpłaty i zebraniu się minimalnej grupy uczestników, dzień przed szkoleniem otrzymasz link z rejestracją na szkolenie (sprawdź folder spam i inne).


Otrzymasz:

 • zaświadczenie w formacie PDF do pobrania i samodzielnego wydruku,
 • dostęp do nagrania na okres 3 m-cy,
 • materiały: Analiza frekwencji i sytuacji dydaktyczno – wychowawczej w klasie, Arkusz pomocy psychologiczno – pedgogicznej, Plan pracy psychologa szkolnego na okres roku szkolnego, Procedury postepowania w sytuacjach problemowych zachowań uczniów, Autorski Trening Autogenny, Sprawozdanie psychologa szkolnego.

Szkolenie na żywo  w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), przydatnym do awansu zawodowego lub potwierdzeniaokreślonych umiejętności.


Dla kogo szkolenie:

 • psychologów szkolnych szkół podstawowych i ponadpodstawowych, pedagogów specjalnów  szkół podstawowych i ponadpodstawowych

Program szkolenia :

 • Specyfika pracy psychologa szkolnego (zakres obowiązków).
 • Główne zadania i funkcje psychologa szkolnego.
 • Roli psychologa szkolnego w obszarze wsparcia emocjonalnego uczniów.
 • Przegląd różnych podejść terapeutycznych stosowanych w pracy psychologa szkolnego.
 • Zasady prowadzenia dokumentacji w pracy psychologa szkolnego.
 • Działania w przypadku kryzysów szkolnych.

Opis szkolenia:

Szkolenie ma na celu przybliżenie i wyjaśnienie jakie zadania wykonuje psycholog zatrudniony w szkole. Zaprezentowane zostaną obowiązki, ale również zadania dodatkowe psychologa szkolnego. Ukazane zostaną priorytety i różnice w pracy psychologa, pedagoga i pedagoga specjalnego zatrudnionego w szkole

Korzyści ze szkolenia w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS:

 • Poznasz zadania psychologa zatrudnionego na stanowisku nauczyciela – psychologa.
 • Wzmocnisz kompetencje związane z pomocą psychologiczno-pedagogiczną świadczoną na terenie szkoły;
 • Dowiesz się jak rozgraniczyć zadania i obowiązki psychologa, pedagoga i pedagoga specjalnego zatrudnionych w szkole.

Prowadząca:

m.wcisloMałgorzata Wcisło

– psycholog, oligofrenopedagog, socjoterapeuta. W 2014 roku ukończyła studia na kierunku psychologia w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. W 2016 roku skończyła dwa kierunki studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. Od 2016 roku doktorantka w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Staż zawodowy w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Rzeszowie, gdzie później pracowała jako psycholog. Od 2014 roku pracuje jako psycholog szkolny w szkole średniej. Od 2015 roku pracuje także jako oligofrenopedagog z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie.

Shopping Cart
Scroll to Top