Metody aktywizujące w praktyce szkolnej

Przepraszamy, produkt/szkolenie został(o) wycofany(e) z oferty i nie ma możliwości jego zamówienia. Zachęcamy do zapoznania się z innymi szkoleniami.

90,00 

Brak w magazynie

,

Metody aktywizujące w praktyce szkolnej

Szkolenie wspierające nauczycieli !

 


Data i godz. szkolenia: 13.02.2024 r. g. 17:00

Miejsce szkolenia:  Platforma Zrzut ekranu 2022 08 18 o 11.25.00 removebg preview 1. Rekomendowane przeglądarki internetowe: Opera, Chrome, Firefox . Do uczestnictwa potrzebny jest komputer z głośnikiem i dostęp do Internetu. Szkolenie z możliwością dyskusji i zadawania pytań.

Czas szkolenia (godz. dydakt.): 1, w tym praca własna z materiałami.

Jeżeli nie otrzymasz linku do szkolenia (  standardowo wysyłany jest 1 dzień przed szkoleniem), zgłoś nam przed szkoleniem, pisząc na adres biuro@cos.edu.pl


Otrzymasz:

 • zaświadczenie w formacie PDF do pobrania i samodzielnego wydruku,
 • dostęp do nagrania na okres 3 m-cy,
 • materiały.

Szkolenie na żywo w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), przydatnym do awansu zawodowego lub potwierdzenia określonych umiejętności.


Dla kogo szkolenie:

 • wszyscy zainteresowani nauczycieli.

Program szkolenia:

 • Motywacja na zajęciach dydaktycznych.
 • Metody aktywizujące uczniów – klasyfikacja.
 • Przykłady metod aktywizujących uczniów w kontekście konkretnych treści dydaktycznych.
 • Jak aktywizować uczniów w codziennej pracy.
 • Zintegrowane działania placówki w aspekcie aktywizacji uczniów.

Opis szkolenia:

Szkolenie jest wsparciem nauczycieli pracujących na różnych etapach edukacyjnych w zakresie doboru metod i form aktywizujących i motywujących uczniów do pracy na zajęciach.

Szkolenie wprowadza nauczycieli w klasyfikację i praktyczne wykorzystanie na poszczególnych zajęciach metod aktywizujących grupę.

Korzyści ze szkolenia online  w Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS:

 • Poznasz metody aktywizujące uczniów w codziennej pracy nauczyciela,
 • Nauczysz się wykorzystywać metody i formy aktywizujące uczniów oraz dobierać je odpowiednio do treści,
 • Wzmocnisz w zakresie motywacji uczniów do pracy,
 • Otrzymasz inspiracje do wykorzystania  na zajęciach.
Prowadząca

 

 

angelikaAngelika Perdek Chabinowska

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Shopping Cart
Scroll to Top