Metody aktywizujące w praktyce szkolnej

Zdążają się sytuacje, że poczta elektroniczna nie współpracuje prawidłowo z platformą Clickmeeting i uczestnik może nie otrzymywać e-mail z linkiem do szkolenia. Nie ma to jednak wpływu na późniejsze uczestnictwo.  Jeżeli nie otrzymasz linku do szkolenia (  standardowo wysyłany jest 1 dzień przed szkoleniem), zgłoś nam przed szkoleniem, pisząc na adres biuro@cos.edu.pl.

Po zaksięgowaniu wpłaty i zebraniu się minimalnej grupy uczestników, dzień przed szkoleniem otrzymasz link z rejestracją na szkolenie (sprawdź folder spam i inne).

Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej.

87,00 

Availability: Na stanie

,

Metody aktywizujące w praktyce szkolnej

Szkolenie wspierające nauczycieli !

Data szkolenia: 30.10.2023 r. g. 20:00, liczba godzin: 1 ( godzina dydaktyczna), w tym praca własna z materiałami. Szkolenie odbywa się za pomocą platformy . Rekomendowane przeglądarki internetowe: Opera, Chrome, Firefox .

Szkolenie na żywo w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), przydatnym do awansu zawodowego lub potwierdzenia określonych umiejętności.

Dla kogo szkolenie:

  • wszyscy zainteresowani nauczycieli.

Program szkolenia:

  • Motywacja na zajęciach dydaktycznych.
  • Metody aktywizujące uczniów – klasyfikacja.
  • Przykłady metod aktywizujących uczniów w kontekście konkretnych treści dydaktycznych.
  • Jak aktywizować uczniów w codziennej pracy.
  • Zintegrowane działania placówki w aspekcie aktywizacji uczniów.

Opis szkolenia:

Szkolenie jest wsparciem nauczycieli pracujących na różnych etapach edukacyjnych w zakresie doboru metod i form aktywizujących i motywujących uczniów do pracy na zajęciach.

Szkolenie wprowadza nauczycieli w klasyfikację i praktyczne wykorzystanie na poszczególnych zajęciach metod aktywizujących grupę.

Korzyści ze szkolenia online  w Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS:

  • Poznasz metody aktywizujące uczniów w codziennej pracy nauczyciela,
  • Nauczysz się wykorzystywać metody i formy aktywizujące uczniów oraz dobierać je odpowiednio do treści,
  • Wzmocnisz w zakresie motywacji uczniów do pracy,
  • Otrzymasz inspiracje do wykorzystania  na zajęciach.
Prowadząca

 

 

Angelika Perdek Chabinowska

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Shopping Cart
Scroll to Top