Nastolatek z Zespołem Aspergera „instrukcja obsługi”

Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej.
Jeżeli nie otrzymasz linku do szkolenia (  standardowo wysyłany jest 1 dzień przed szkoleniem), zgłoś nam przed szkoleniem, pisząc na adres biuro@cos.edu.pl.

Po zaksięgowaniu wpłaty i zebraniu się minimalnej grupy uczestników, dzień przed szkoleniem otrzymasz link z rejestracją na szkolenie (sprawdź folder spam i inne).

87,00 

Brak w magazynie

Nastolatek z Zespołem Aspergera „instrukcja obsługi” 

Data szkolenia: 10.10.2023 r. g. 17:00, liczba godzin: 2 ( godzina dydaktyczna), w tym praca własna z materiałami. Szkolenie odbywa się za pomocą platformy Zrzut ekranu 2022 08 18 o 11.25.00 removebg preview 1 1. Rekomendowane przeglądarki internetowe: Opera, Chrome, Firefox.

Szkolenie na żywo w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), przydatnym do awansu zawodowego lub potwierdzenia określonych umiejętności.

Celem szkolenia jest charakterystyka okresu nastoletniego uczniów ze spektrum, podczas którego objawy „burzy i naporu” nakładają się na specyficzne cechy omawianej dysfunkcji. Prowadząca na szkoleniu przedstawi trudności i wyzwania na różnych obszarach funkcjonowania nastolatków z ZA. 

Otrzymasz:

 • zaświadczenie w formacie PDF do pobrania i samodzielnego wydruku,
 • dostęp do nagrania na okres 3 m-cy,
 • materiały: skrypt prezentacji
 • możliwość zadawania pytań prowadzącemu, za pomocą czatu.

Dla kogo jest to szkolenie

 • pedagogów, psychologów szkolnych, zainteresowanych nauczycieli/wychowawców,, studentów kierunków pedagogicznych, rodziców (opiekunów)  „Aspich”.

Program szkolenia

 • Zespół Aspergera podstawowe pojęcia-przypomnienie najistotniejszych informacji.
 • Zespół Aspergera jako zaburzenie uczenia się zachowań społecznych.
 • Przyjaźń i związki koleżeńskie osób z Zespołem Aspergera.
 • Seksualności nastolatka z Zespołem Aspergera.
 • Typy temperamentów w odniesieniu do Zespołem Aspergera.

Opis szkolenia

Na szkoleniu zapoznasz się z zagadnieniami związanymi  z okresem dojrzewania i jego specyfice w sytuacji nastolatka z ZA, w aspekcie relacji społecznych oraz funkcjonowania szkolnego.

Prowadząca omówi elementy pomocy terapeutycznej, której mogą udzielać osoby wspierające rozwój.

Uczestnik zapozna się z  funkcjonowaniem Aspich w aspekcie biologicznej teorii temperamentów H. Eysencka.

Korzyści ze szkolenia:

 • Uzupełnisz i uporządkujesz wiedzę nt. okresu dojrzewania nastolatków z ZA w kontekście prawideł rozwojowych, szczególnie w zakresie relacji rówieśniczych
Prowadząca
Joanna Nienałtowska-Padło                             joanna padlo e1627820889914 removebg preview

Jestem pedagogiem, psychoprofilaktykiem, coachem, doświadczonym trenerem Rad Pedagogicznych, pracuję z dziećmi i młodzieżą. Prowadzę indywidualne zajęcia wpierające rozwój, zajęcia mające na celu redukowanie problemów szkolnych oraz realizujące zalecenia poradni psychologiczno-pedagogicznych. Realizuję także warsztaty rozwijające, ukierunkowane na efektywność uczenia się, zajęcia socjoterapeutyczne i uprawniające rozwój społeczny. Pedagogika jest moją pasją, więc staram się śledzić na bieżąco nowe trendy w zakresie uczenia i wychowania oraz wprowadzać je w życie.

Wystawiane przez nas zaświadczenie nie nadaje uprawnień do wykonywania zawodu, nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa do wykonywania zawodu. Potwierdza udział w szkoleniu na żywo / ukończenie szkolenia online oraz uzupełnienie wiedzy i umiejętności. Doskonalenie zawodowe uczestnika, co samo w sobie jest wartością i może stanowić przewagę konkurencyjną na rynku pracy.

Shopping Cart
Scroll to Top