Mity na temat autyzmu

77,00 

Brak w magazynie

2 godziny dydaktyczne szkolenia na żywo w  Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), a także 3 miesięcznym dostępem do nagrania.

Mity na temat autyzmu

Data szkolenia: 05.12.2022 r. g. 20:00

Program szkolenia

  • Co wiemy o autyzmie?
  • Mity na temat autyzmu.
  • Doniesienia naukowe a pseudonaukowe koncepcje na temat natury spektrum autyzmu.
  • Jak odróżniać prawdę od mitów na temat autyzmu.

Opis szkolenia

Jak odróżniać prawdę od mitów na temat autyzmu? Skąd owe mity się biorą? Odpowiedzi na te pytania poznasz podczas webinaru dr Marty Koplejewskiej.

Podczas webinaru poznasz wskaźniki, które mogą okazać się pomocne w odróżnianiu doniesień badań naukowych od pseudonaukowych koncepcji na temat natury spektrum autyzmu. Prowadząca opowie, co wiemy o autyzmie i jakie są fakty naukowe. Przedstawi również najczęściej spotykane mity na temat autyzmu.

Korzyści ze szkolenia w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS:

  • Poznasz mity na temat autyzmu.
  • Zrozumiesz z czego wynikają owe mity.
  • Dowiesz się jaka jest różnica pomiędzy doniesieniami naukowymi a pseudonaukowymi koncepcjami na temat natury spektrum autyzmu.
  • Nauczysz się odróżniać prawdę od mitów na temat autyzmu.

Dla kogo jest to szkolenie

  • dla wszystkich osób pracujących z dziećmi ze spektrum autyzmu

Po opłaceniu szkolenia, zaksięgowaniu wpłaty oraz zebrania się minimalnej grupy uczestników, otrzymasz link z dostępem do szkolenia.  Szkolenie odbędzie się na platformie Zrzut ekranu 2022 08 18 o 11.25.00 removebg preview 1.

Prowadząca

Marta Kroplejewskadr Marta Koplejewska

nauczyciel dyplomowany, oligofrenopedagog, wykładowca akademicki, rzeczoznawca podręczników z fizyki, specjalistka od niekonwencjonalnych metod nauczania, popularyzatorka nauki w Uniwersytetach Dziecięcych.  W 2019 roku obronila tytul doktora w dziedzinie nauk społecznych – dyscyplina: pedagogika. Na co dzień związana jest z Zespołem Placówek Szkolno-Wychowawczo -Rewalidacyjnych w Cieszynie. Pracuje z dziećmi i młodzieżą z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej, deficytami rozwojowymi oraz w normie intelektualnej. Była  prodziekan,  w poznańskiej Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Skoczowie.

Shopping Cart
Scroll to Top