Ewaluacja pomocy psychologiczno – pedagogicznej. Zadania nauczycieli i specjalistów

Opcja:

1. Zaświadczenie, nagranie = 59 zł
  2. Materiały = 69 zł
  3. Zaświadczenie, materiały, nagranie = 90 zł

już od: 59,00

, , ,

Szkolenie offline – do odsłuchania. Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej. Pliki oraz nagranie zostały zabezpieczone kodowanymi znakami, które pozwalają na zidentyfikowanie osoby udostępniającej je nielegalnie.

Do uczestnictwa potrzebny jest komputer z głośnikiem i dostęp do Internetu. Dostępne bezpośrednio po opłaceniu (zaksięgowaniu).

Czas szkolenia (godz. dydakt.): 1, w tym praca własna z materiałami.

Szkolenie offline ( do odsłuchania)  w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniemzgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), przydatnym do awansu zawodowego lub potwierdzenia określonych umiejętności.

1. Zaświadczenie, nagranie ( dostęp do nagrania przez 3 m-ce, 24/7 do wielokrotnego odtworzenia oraz zaświadczenia) 59 zł (opcja 1 ),
  2. Materiały ( materiały w formie elekteonicznej: IPET ocena efektywności, Arkusz okresowy WOPFU, Arkusz oceny efektywności PPP, Wzór zawiadomienia IPET)= 69 zł ( opcja 2),
  3. Zaświadczenie, materiały, nagranie (dostęp do nagrania przez 3 m-ce, 24/7 do wielokrotnego odtworzenia, zaświadczenia, materiałów: IPET ocena efektywności, Arkusz okresowy WOPFU, Arkusz oceny efektywności PPP, Wzór zawiadomienia IPET) = 90 zł ( opcja 3).

Program:

• Obowiązujące przepisy.
  • Obligatoryjne zadania w świetle prawa- pedagog, pedagog specjalny.
  • WOPFU i IPET – ocena efektywności.
  • Dokumentacja i narzędzia pomocne w ewaluacji pomocy psychologiczno – pedagogicznej.

Dla kogo jest szkolenie dla:

• zainteresowanych nauczycieli
  • specjalistów
  • pedagogów specjalnych

Na szkoleniu:

• Poznasz obowiązujące przepisy i obligatoryjne zadania zakresu udzielania PPP
  • Przeanalizujesz zadania specjalistów w zakresie udzielania i dokumentowania PPP
  • Nauczysz się konstruować dokumentację ewaluacji PPP
  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie udzielania skutecznej pomocy psychologiczno- pedagogicznej

Szkolenie pozwoli nauczycielom i specjalistom skutecznie planować działania z zakresu udzielanej pomocy psychologiczno – pedagogicznej, jej dokumentowania oraz ewaluacji. Ewaluacja jako ocena efektywności działań z zakresu udzielania pomocy psychologiczno- pedagogicznej jest jednym z ważniejszych etapów pracy nauczyciela, pedagoga oraz pedagoga specjalnego. Należy znać obowiązujące przepisy oraz ich praktyczne wykorzystanie w codziennej pracy.

Prowadząca:

Angelika Perdek-Chabinowska

Opcja:

Ewaluacja pomocy psychologiczno – pedagogicznej – opcja 1, Ewaluacja pomocy psychologiczno – pedagogicznej – opcja 2, Ewaluacja pomocy psychologiczno – pedagogicznej – opcja 3