Dostosowanie wymagań edukacyjnych dla ucznia z opinią

Przepraszamy, produkt/szkolenie został(o) wycofany(e) z oferty i nie ma możliwości jego zamówienia. Zachęcamy do zapoznania się z innymi szkoleniami.

Możesz kupić szkolenie w formie offline  – kliknij i zobacz szczegóły.

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

, , ,

Dostosowanie wymagań edukacyjnych dla ucznia z opinią

Data i godz. szkolenia: 09.01.2024 r. g. 19:00

Miejsce szkolenia:  Platforma Zrzut ekranu 2022 08 18 o 11.25.00 removebg preview 1. Rekomendowane przeglądarki internetowe: Opera, Chrome, Firefox . Do uczestnictwa potrzebny jest komputer z głośnikiem i dostęp do Internetu. Szkolenie z możliwością dyskusji i zadawania pytań.

Czas szkolenia (godz. dydakt.): 1,5, w tym praca własna z materiałami.

Jeżeli nie otrzymasz linku do szkolenia ( standardowo wysyłany jest 1 dzień przed szkoleniem), zgłoś nam przed szkoleniem, pisząc na adres biuro@cos.edu.pl

Otrzymasz (odpłatny dostęp):

• zaświadczenie w formacie PDF do pobrania i samodzielnego wydruku ( w opcji 1 i 3),
  • dostęp do nagrania na okres 3 m-cy ( w opcji 1 i 3),
  • materiały: Karta Pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Dostosowania wymagań dla uczniów z opinią. Przykładowe zadania z dostosowaniem z poszczególnych przedmiotów ( w opcji 2 i 3),
  • możliwość zadawania pytań prowadzącemu, za pomocą czatu.

Szkolenie na żywo w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), przydatnym do awansu zawodowego lub potwierdzenia określonych umiejętności.

Dla kogo jest to szkolenie:

• zainteresowanych nauczycieli, specjalistów

Szkolenie wprowadzi słuchaczy w obowiązujące przepisy, zasady udzielania i dokumentowania swoich zadań  z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla ucznia z opinią.

Program:

• Przepisy prawa- obowiązkowa dokumentacja z zakresu pomocy psychologiczno – pedagogicznej ucznia z opinią.
  • Pomoc psychologiczna – pedagogiczna w szkole.
  • Rodzaje opinii z publicznych poradni psychologiczno- pedagogicznych.
  • Dokumentacja ucznia z opinią.
  • Jak dostosować wymagania edukacyjne dla ucznia z poszczególnych przedmiotów/ edukacji.
  • Warunki skutecznego wsparcia.

Korzyści ze szkolenia w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS:

• Poznasz prawne aspekty dokumentowania pomocy psychologiczno-pedagogicznej ucznia z opinią.
  •  Nauczysz się prowadzić efektywnie dokumentację oraz dostosować wymagania z edukacyjne z poszczególnych.
  • Otrzymasz gotowe inspiracje, materiały do wykorzystania w pracy z uczniem z opinią o specyficznych trudnościach w uczeniu się.

angelika perdekAngelika Perdek – Chabinowska

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Wystawiane przez nas zaświadczenie nie nadaje uprawnień do wykonywania zawodu, nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa do wykonywania zawodu. Potwierdza udział w szkoleniu na żywo / ukończenie szkolenia online oraz uzupełnienie wiedzy i umiejętności. Pracę nad rozwojem własnym uczestnika, co samo w sobie jest wartością i może stanowić przewagę konkurencyjną na rynku pracy.

Opcja:

1. Dostosowanie wymagań edukacyjnych dla ucznia z opinią, 2. Materiały – dostosowanie wymagań edukacyjnych dla ucznia z opinią, Dostosowanie wymagań edukacyjnych dla ucznia z opinią (pakiet)