W piaskownicy – na poważnie o przedszkolu.


Przedszkole – miejsce, które każdego dnia, niezmiennie od 38 lat, zaskakuje mnie od nowa. Miejsce, które wybrałam na realizację swoich marzeń zawodowych i swojego rozwoju osobistego. Miejsce, do którego idę codziennie z przekonaniem, że to będzie dobry dzień. I choć bywa różnie to nigdy nie zawiodłam się na dzieciach. One zawsze są sobą. Zawsze są prawdziwe i szczere. I to jest właśnie to!
Ale… Są w przedszkolu różne ale. I o tych różnych sprawach trzeba rozmawiać, szukać rozwiązań tak by każdy uczestnik życia przedszkolnego mógł być spełniony.
Dlatego też zapraszam Państwa nauczycieli przedszkoli do rozmów o wszelakich problemach/sprawach życia przedszkolnego: od spraw związanych bezpośrednio z dziećmi, rodzicami, pracą nauczyciela, prawem oświatowym po realizację podstawy programowej, współpracę z rodzicami, awans zawodowy itd.

Prowadząca:
J.s
Jolanta Barszcz-Skowronek

Jestem dyrektorką, trenerem w edukacji, coachem, ekspertką ds. awansu zawodowego. Pełniłam funkcje SORE w projekcie „Kompleksowe wspomaganie szkół i przedszkoli w powiecie kraśnickie”, w latach 2014/2015. Byłam doradcą dyrektorów w projekcie „Przywódctwo – opracowanie modeli kształcenia i wspierania kadry kierowniczej systemu oświaty”, w latach 2017/2018. Prowadzę zajęcia ze słuchaczami studiów podyplomowych dla nauczycieli w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Prowadzę zajęcia dla kadry kierowniczej szkół i placówek. 

Shopping Cart
Scroll to Top