Promocja

Zrozum mnie – wczesna diagnoza problemów rozwojowych dzieci w wieku 5 -10 lat.

44,50 

Brak w magazynie

Dla kogo jest szkolenie „Zrozum mnie – wczesna diagnoza problemów rozwojowych dzieci w wieku 5 -10 lat”?

Nauczycieli przedszkoli i nauczycieli w klasach I-III, rodziców.

Co zyska uczestnik?

Poznasz mapę 6 poziomów lokalizacji problemów w zachowaniu dziecka, które wyznaczają dalsze działania w zakresie udzielania pomocy edukacyjnej lub terapii specjalistycznej.
Poznasz 6 testów wykrywających najczęściej pojawiające się zakłócenia/zaburzenia rozwojowe.

Opis szkolenia

Podniesiesz swoje kompetencje w zakresie wczesnej diagnozy trudności szkolnych i problemów rozwojowych u dzieci/uczniów klas 1-3, co umożliwia podjęcie wczesnych działań profilaktycznych i terapeutycznych, indywidualizację oddziaływań edukacyjnych, minimalizację niepowodzeń szkolnych oraz wspomaganie pracy /przedszkola/szkół w zakresie procesów sprzyjających rozwojowi dzieci.

Charakterystyczne zachowania dzieci, które powinny budzić niepokój i interwencję specjalistyczną, aby problemy rozwojowe się nie nawarstwiały i nie powodowały kumulacji niepowodzeń szkolnych i załamania się losów edukacyjnych dziecka.

Po szkoleniu otrzymasz
1. Zestaw testów i zadań do badań przesiewowych dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszo – szkolnym 60 stron w pdf
2. „NEUROEDUKACJA. Wszystko co powinno się wiedzieć na temat neuroedukacji, czyli procesu uczenia się w świetle neuronauk” – 3 moduły, łącznie 59 stron w pdf
3. „BANK 125 ćwiczeń”, 28 stron w pdf
4. certyfikat
5. dostęp do nagrania 1 rok
Prowadząca

Małgorzata Taraszkiewicz psycholog, trener, coach, neurometodyk, ekspert ds. analityki edukacyjnej (diagnozy strategii uczenia się dzieci i dorosłych). Autorka i współautorka ponad 60 poradników edukacyjnych m.in. Siła i odporność psychiczna, Mały atlas zdrowia psychicznego, Atlas efektywnego uczenia, Zrozum mnie – wczesna diagnoza trudności szkolnych, NeuroBox.

ZNIŻKI!!!

M
PROMOCJA!!!  PRZY ZAKUPIE DWÓCH KURSÓW  20% ZNIŻKI

Shopping Cart
Przewiń do góry