Zestaw testów do badań przesiewowych – profilaktyka

Arkusze obserwacyjne, testy i listy dla nauczycieli i rodziców.
Kup teraz i natychmiast otrzymaj poradnik na swoją skrzynkę e-mail
Cena 39 zł

Autorka: Małgorzata Taraszkiewicz

Autorka: Zuzanna Taraszkiewicz

39,00 

Brak w magazynie

SKU: zestaw-test Kategoria:

Zestaw testów do badań przesiewowych w ramach profilaktyki trudności szkolnych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i klas 1-3 (60 str.).

Arkusze obserwacyjne, testy i listy dla nauczycieli i rodziców.
Kup teraz i natychmiast otrzymaj poradnik na swoją skrzynkę e-mail
Cena 39 zł

Autorka:

Małgorzata Taraszkiewicz 

psycholog, trener, coach, neurometodyk, ekspert ds. analityki edukacyjnej (diagnozy strategii uczenia się dzieci i dorosłych). Autorka i współautorka ponad 60 poradników edukacyjnych m.in. Siła i odporność psychiczna, Mały atlas zdrowia psychicznego, Atlas efektywnego uczenia, Zrozum mnie – wczesna diagnoza trudności szkolnych, NeuroBox.

Autorka: 

Zuzanna Taraszkiewicz

Trener, edukator, coach, wykładowca, choreoterapeuta, a także doula i ratownik medyczny.  Ma za sobą setki godzin szkoleń i superwizji z nauczycielami, warsztatów z uczniami oraz z przyszłymi rodzicami jako doula.  Instruktor technik efektywnego uczenia się. Autorka programów edukacyjnych i publikacji dla uczniów, nauczycieli i rodziców.
Współautorka poradników „Atlas efektywnego uczenia się”, „Zrozum mnie – Przewodnik dla rodziców i nauczycieli”, projektu diagnostycznego INDYWIDUALNI.PL – baterii testów psychometrycznych do diagnozy potrzeb edukacyjnych (strategii uczenia się) i pakietu rozwojowego dla przedszkoli i szkół, a także współautorka projektu 3mamyzWami – dla szkół i przedszkoli na czas kryzysu epidemicznego. Mama 3 córek w wieku 12,14 i 16 lat.

Shopping Cart
Scroll to Top