Zestaw ” Pozytywna dyscyplina”

Ścieżka edukacyjna powstała w odpowiedzi na potrzeby nauczycieli. Wybrane szkolenia, wyczerpują temat pozytywnej dyscypliny.

Pakiet 4 część za 229 zł (oszczędzasz 79 zł)!

 • 4 zaświadczenia,  zgodne z rozporządzeniem MEN w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045) zobacz wzór
 • 4 szkolenia
 • 4 dostępy do nagrań szkolenia na żywo,  na okres 3 m-cy

Po opłaceniu szkolenia i zaksięgowaniu wpłaty i w momencie zebrania się minimalnej grupy uczestników otrzymasz link z dostępem do szkolenia. Szkolenie odbędzie się na platformie ClickMeeting.

 

199,00 

Availability: Na stanie

Dzięki tej ścieżce edukacyjnej otrzymasz pełen dostęp (wraz z darmowymi zaświadczeniami,  zgodnymi z rozporządzeniem MEN w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045) zobacz wzór, do szkoleń oraz materiałów dotyczących pozytywnej dyscypliny.

Ścieżka edukacyjna powstała w odpowiedzi na potrzeby nauczycieli. Wybrane szkolenia (opis poniżej), wyczerpują temat pozytywnej dyscypliny.

Pakiet 4 część za 199 zł (oszczędzasz 109 zł)!

 

1. „Asertywny nauczyciel
jak być stanowczym i uprzejmym w tym samym czasie?”

Szkolenie na żywo dla nauczycieli i pedagogów!

Szkolenie 15.09.2021 r. w godz. 17:00 – 19:15

Opis szkolenia na żywo

„Jak być asertywnym nauczycielem – stanowczym i uprzejmym w tym samym czasie?  Pozytywna Dyscyplina dla nauczycieli szkolnych i przedszkolnych” – W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak dzięki podejściu Pozytywnej Dyscypliny, jej narzędziom i komunikatom, które proponuje, skutecznie zachęcać dzieci do współpracy, biorąc pod uwagę potrzeby dorosłych, dzieci i wymogi danej sytuacji.

Szkolenie na żywo dostarczy uczestnikom wiedzy nt.  Pozytywnej Dyscypliny – skutecznego, empatycznego, pełnego szacunku podejścia do nauczania, wychowania i rodzicielstwa oraz przykładowych narzędzi do pracy z dziećmi – w przedszkolach i szkołach. Uczestnicy dowiedzą się, jak zachęcać dzieci do współpracy przy pomocy asertywnych komunikatów.

Korzyści ze szkolenia w Centrum Organizacji Szkoleń

 • Poznasz założenia  PD i jej fundamentalne narzędzie „Uprzejmy i stanowczy”,
 • Nauczysz się  jak budować skuteczne komunikaty, pełne empatii, zrozumienia i wsparcia, które będą jednocześnie wymagające, stanowcze i odnoszące do ustalonych zasad, czy umów,
 • Wzmocnisz kompetencje w zakresie asertywnej postawy dorosłego – uprzejmej i stanowczej w tym samym czasie,

Dla kogo jest to szkolenie

 • Wychowawcy klas,
 • Pedagodzy szkolni,
 • Wszyscy nauczyciele pracujący z uczniem i młodzieżą,

2. „Pozytywna dyscyplina w praktyce. Niegrzeczne dzieci nie istnieją

Szkolenie na żywo dla nauczycieli, pedagogów, rodziców, opiekunów!

Szkolenie w dniu 06.10.2021 r. g. 17:00 – 19:15

W trakcie szklenia dowiesz się , jak dzięki podejściu Pozytywnej Dyscypliny i narzędziom, które proponuje, oraz wiedzy na temat przyczyn niewłaściwych zachowań, skutecznie zachęcać dzieci do współpracy.

Opis szkolenia na żywo

Dowiesz się, co kryje się za „niegrzecznym” zachowaniem dzieci, takim jak agresja, wpadanie w złość, brak współpracy, zniechęcenie, nadmierna uwaga lub potrzeba władzy,  i jak sobie z nim i radzić.

Szkolenie dostarczy  Ci  wiedzę nt.  Pozytywnej Dyscypliny – skutecznego, empatycznego, pełnego szacunku podejścia do nauczania, wychowania i rodzicielstwa oraz praktycznych narzędzi do pracy z dziećmi – w przedszkolach i szkołach.

Korzyści ze szkolenia w Centrum Organizacji Szkoleń

 • Poznasz założenia  Pozytywnej Dyscypliny i jej praktyczne narzędzia,
 • Nauczysz się ,z czego wynika niegrzeczne zachowanie, skąd się bierze złość i jaki ma nią wpływ budowa naszego mózgu, jak budować skuteczne komunikaty, pełne empatii, zrozumienia i wsparcia.
 • Wzmocnisz kompetencje w zakresie,
 • asertywnej postawy dorosłego– uprzejmej i stanowczej w tym samym czasie, 
 •  Otrzymasz… inspirację, wsparcie i praktyczne pomysły oraz materiały jak to się odnosi do wymagań pracy przedszkola, placówki; PP, innych dokumentów,

Dla kogo jest to szkolenie

 • Wychowawcy klas,
 • Pedagodzy szkolni,
 • Wszyscy nauczyciele pracujący z uczniem i młodzieżą,
 • rodzice, opiekunowie,

3. „Gdy kary i nagrody nie działają. Co zamiast kija i marchewki?   Pozytywna Dyscyplina dla nauczycieli szkolnych i przedszkolnych”

Szkolenie na żywo  dla nauczycieli, pedagogów, rodziców, opiekunów!

Szkolenie w dniu 27.10.2021 r. g. 17:00

Opis szkolenia na żywo

W trakcie szkolenia dowiesz się , jak dzięki podejściu Pozytywnej Dyscypliny i narzędziom, które proponuje, oraz wiedzy na temat przyczyn niewłaściwych zachowań, skutecznie zachęcać dzieci do współpracy przy jednoczesnej rezygnacji ze stosowania kar i nagród.

Korzyści ze szkolenia w NODN COS

Szkolenie  dostarczy Ci wiedzy nt  Pozytywnej Dyscypliny – skutecznego, empatycznego, pełnego szacunku podejścia do nauczania, wychowania i rodzicielstwa oraz praktycznych narzędzi do pracy z dziećmi – w przedszkolach i szkołach.

Dowiesz się:

-dlaczego kary i nagrody nie działają,

– jak ich stosowanie wpływa na rozwój dzieci w dłuższej perspektywie,

-jakich narzędzi możemy używać „zamiast”,

Dla kogo jest to szkolenie

 • Wychowawcy klas,
 • Pedagodzy szkolni,
 • Wszyscy nauczyciele pracujący z uczniem i młodzieżą,
 • rodzice, opiekunowie,

4. „DODAJ MI SKRZYDEŁ. Budowanie poczucia własnej wartości u dzieci”.  

Pozytywna Dyscyplina dla nauczycieli szkolnych i przedszkolnych”

Szkolenie na żywo  dla nauczycieli, pedagogów, rodziców, opiekunów!

Szkolenie w dniu 17.11.2021 r. g.17:00 – 19:15

Opis szkolenia na żywo

W trakcie szkolenia na żywo (webinaru)  dowiesz się , jak dzięki podejściu Pozytywnej Dyscypliny i narzędziom, które proponuje, oraz wiedzy na temat przyczyn niewłaściwych zachowań, skutecznie motywować i zachęcać dzieci do współpracy oraz jak krok po kroku pomóc im budować ich poczucie własnej wartości.

 Dowiesz się: 

czym jest poczucie własnej wartości i jak je kształtować u dzieci

– dlaczego tak ważne jest spojrzenie na naukę tej kompetencji w szerszej perspektywie

– czym różni się klasyczna pochwała od komunikatu zachęcającego

– co mówić i robić, by dzieci czuły, że przynależą i mają znaczenie w grupie rówieśniczej, klasie, placówce, rodzinie

Szkolenie dostarczy wiedzy nt  Pozytywnej Dyscypliny – skutecznego, empatycznego, pełnego szacunku podejścia do nauczania, wychowania i rodzicielstwa oraz

Korzyści ze szkolenia w Centrum Organizacji Szkoleń

 1. Poznasz założenia  Pozytywnej Dyscypliny i jej praktyczne pomysły na codzienne wyzwania wychowawcze, 
 2.  Nauczysz się , jakich narzędzi używać, aby pomagać dzieciom lubić siebie  oraz jak budować skuteczne komunikaty, pełne empatii, zrozumienia i wsparcia, zachęcające dzieci do współpracy
 3. Wzmocnisz kompetencje w zakresie komunikowania się z dzieckiem, opartego na szacunku, empatii, podpartego wiedzą na temat rozwoju dziecka oraz korzyści, płynących z rezygnacji z używania zewnętrznych narzędzi , mających na celu wzbudzanie motywacji u dziecka
 4.  Otrzymasz… inspirację, wsparcie i praktyczne pomysły oraz materiały jak to się odnosi do wymagań pracy przedszkola, placówki; PP, innych dokumentów

Dla kogo jest to szkolenie

 • Wychowawcy klas,
 • Pedagodzy szkolni,
 • Wszyscy nauczyciele pracujący z uczniem i młodzieżą,
 • rodzice, opiekunowie,
Kliknij, aby  zapoznać się z instrukcją udziału w szkoleniu.
Prowadzący

Olga Pośpiech

Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla nauczycieli przedszkolnych i szkolnych oraz rodziców. Od 3 lat organizuje warsztaty i szkolenia. Pedagog. Wiedzę i doświadczenie zdobywała będąc przez 6 lat dyrektorką Niepublicznego Przedszkola Neo Montessori Kids w Częstochowie. Absolwentka rocznego kursu nt. pedagogiki Marii Montessori dla przedszkoli.  Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii, komunikacji i rozwoju osobistego. Mama dwóch chłopców w wieku szkolnym, praktykująca Pozytywną Dyscyplinę od ponad 4 lat

Shopping Cart
Scroll to Top