Promocja

Zapewnienie wysokiej jakości kształcenia

Szkolenie pozwoli na uzyskanie informacji jak rozpoznawać indywidualne potrzeby rozwojowe i edukacyjne uczniów oraz jak wspierać ich w bieżącej pracy, podnosząc tym samym jakość kształcenia.

Kliknij, aby zapoznać się z instrukcją szkoleń online.

47,00 

Brak w magazynie

SKU: zapewnienie-jakosc-ksztalcenie Kategoria: Kurs: Jakość kształcenia

Szkolenie na online w Centrum Organizacji Szkoleń zakończony jest certyfikatem, a także dostępem do nagrania

i materiałów.

Zapewnienie wysokiej jakości kształcenia oraz wsparcia psychologiczno-pedagogicznego wszystkim uczniom z uwzględnieniem zróżnicowania ich potrzeb rozwojowych i edukacyjnych

 

Program szkolenia

  • Priorytetowe kierunki polityki oświatowej na rok szkolny 2020/2021
  • Podstawy prawa w zakresie udzielania PPP
  • Klasyfikacja specjalnych potrzeb edukacyjnych
  • Dokumentacja ucznia ze SPE w placówce
  • Jak wspierać codzienny proces edukacyjny oraz uczniów biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby edukacyjne i rozwojowe

Opis szkolenia 

Szkolenie pozwoli na uzyskanie informacji jak rozpoznawać indywidualne potrzeby rozwojowe i edukacyjne uczniów oraz jak wspierać ich w bieżącej pracy, podnosząc tym samym jakość kształcenia.

Korzyści dla uczestnika szkolenia w Centrum Organizacji Szkoleń

  1. Poznasz kierunki polityki oświatowej w aspekcie praktycznej pracy,
  2.  Nauczysz się konstruować dokumentację ucznia ze SPE,
  3. Wzmocnisz kompetencje w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz rozpoznawaniu i zaspokajaniu indywidualnych potrzeb edukacyjnych i rozwojowych uczniów,
  4. Otrzymasz materiały do wykorzystania w pracy
Prowadząca:
Angelika Perdek-ChabinowskaAngelika Perdek – Chabinowska

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Shopping Cart
Scroll to Top